KL Rahul نوین الحق را در حضور ویرات کهلی برای جبران پس از مشاجره فرا می خواند. این بعد اتفاق می افتد – ویدیو

همه چیز در جریان بازی IPL 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و لاکنو سوپر جاینتز در روز دوشنبه در خانه دومی بد شد. نام‌های بزرگی مانند Virat Kohli، Gautam Gambhir در نقاط مختلف بازی درگیر درگیری‌های شدیدی شدند. دو تیم به نوعی سابقه دارند. در طول بازی اول آنها در IPL 2023، که یک ماجرای مورد مناقشه نزدیک در بنگالورو بود، بازیکنان LSG و مربی Gambhir دیده می‌شوند که پس از پیروزی واکنش‌های تهاجمی نشان می‌دهند.

در Lucknow، در بازی برگشت بازی خود، کوهلی هر بار که یک ضرب LSG اخراج می شد کاملاً متحرک بود. او حتی در اوور هفدهم وارد جنگ لفظی با نوین الحق، عضو LSG در افغانستان شد. تصاویر دیداری نشان داد که آمیت میشرا، دیگر ضربه زننده LSG در قسمت چین و داوران، کوهلی را از نوین جدا کرد، حتی در حالی که کاپیتان سابق RCB مدام به سمت کفش او اشاره می کرد و مدام به بازیکن افغانستان چیزی می گفت.

در حالی که بازیکنان بعد از مسابقه دست می دادند، ناوین الحق و کوهلی بازیکن LSG در حال تبادل نظر بودند و گلن مکسول از RCB آنها را از هم جدا کرد. به دنبال آن گامبیر کایل مایرز را از چت با کوهلی دور کرد.

درست پس از آن، گامبیر در حال حمله به کوهلی حتی زمانی که بازیکنان LSG، از جمله کاپیتان مصدوم KL Rahul، او را مهار می کردند، دیده شد. اما در نهایت کوهلی و گامبیر درگیر مشاجره شدیدی با بازیکنان دو طرف شدند که آنها را احاطه کرده بودند.

Gambhir متحرک‌تر از این دو به نظر می‌رسید و بارها توسط بازیکنان LSG و کارکنان پشتیبانی از حمله به سمت کوهلی منع شد. این بعد از دست دادن آن دو بود.

بعداً، کاپیتان LSG KL Rahul در حال گفتگوی طولانی با کوهلی دیده شد. ناوین در حال عبور از کنار آن دو بود که راهول با هم تیمی خود در LSG تماس گرفت تا صلح را بین آن دو برقرار کند. با این حال، نوین به وضوح نشان داد که علاقه ای ندارد و راه افتاد.

در ابتدا کوهلی در حالی که شانه گامبیر را در دست گرفته بود، دیده شد، اما با ادامه تبادلات داغ، آمیت میشرا، کاپیتان RCB، فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB و ویجی داهیا دستیار مربی LSG – که او نیز اهل دهلی است – وارد عمل شدند تا این دو را از هم جدا کنند.

پس از درگیری، کوهلی نیز در حال صحبت با کاپیتان LSG راهول دیده شد.

کوهلی و گامبیر هم تیمی های سابق هند هستند و با هم برای تیم ایالتی دهلی بازی کرده اند اما سابقه رویارویی داشته اند.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله