KL Rahul دلیل پشت نرخ ضربه آهسته را با وجود LSG Chasing 213 Runs Against RCB توضیح می دهد

Lacknow Super Giants (LSG) یک توپ آخر هیجان انگیز را برای تعقیب هدف 213 ران در برابر رویال چلنجرز بنگلور (RCB) در مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز دوشنبه انجام داد. ابتدا این مارکوس استوینیس و سپس نیکلاس پورون بودند که هر دو نیم قرن گلزنی کردند تا نقش مهمی در پیروزی تیم خود ایفا کنند. با این حال، سوالاتی در مورد عملکرد کاپیتان KL Rahul که تنها 18 ران از 20 توپ به ثمر رساند، مطرح شد که باعث ناامیدی هوادارانش شد.

اگر استوینیس (65 ​​توپ از 30 توپ) و پوران (62 توپ از 19 توپ) نبود، سوپر غول ها در سمت بازنده به پایان می رسیدند. هیچ یک از مهاجمان دیگر از جمله کاپیتان راهول نتوانستند سهم ارزشمندی داشته باشند. با این حال، پس از بازی، راهول توضیح داد که چرا تصمیم گرفت با سرعت کمتری دویدن را به ثمر برساند.

“باور نکردنی. این چیناسوامی است، تنها مکانی که در آن تعداد زیادی توپ آخر امکان پذیر است. از موقعیتی که در آن قرار داشتیم، کسب آن در نهایت فوق العاده است. باید سخت می رفتیم و توپ زود تاب می خورد و آنها 2-3 ویکت گرفتند تا به ما فشار بیاورند. راهول اعتراف کرد که تنها دلیلی که امروز دو امتیاز را به دست آوردیم، نحوه ضربه زدن به دسته پایین تر است.

در مورد میزان ضربات و سهم خود، بازیکن آغازین گفت: «برای من ایده‌آل نیست، می‌خواهم دوهای بیشتری به ثمر برسانم و نرخ ضربه را نیز بالا ببرم. ما روی دو ویکت سخت لاکنو بازی کرده‌ایم، و امروز 3 ویکت را از دست دادیم، بنابراین من آهسته‌تر رفتم. می خواستم تا آخر بمانم و با نیکی بازی کنم. ضربات 5، 6، 7 سخت ترین موقعیت ها برای بازی است و در اینجا بازی ها برد و باخت می شوند. ما در مورد قدرت مارکوس و نیکی می دانیم و آیوش نیز به آن اضافه شده است. او سال گذشته 2-3 ضربه زد و به عملکرد خوب ما ادامه داد.

با این برد، لاکنو با 3 برد در چهار مسابقه اول خود، در صدر جدول رده بندی IPL 2023 قرار گرفت. از سوی دیگر، تیم بنگلور با تنها یک برد در سه بازی در رده هفتم جدول امتیازی قرار دارد و نرخ خالص منفی 0.800- است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله