KKR vs RR: مربی فیلدینگ Rajasthan Royals “بن استوکس در چالش Sixes” را در “Off-Spinner” آغاز می کند. سازمان چه کسی برنده می شود را تماشا کنید


به نظر می رسد بازیکنان و کارکنان راجستان رویالز روحیه خوبی دارند ، با دو پیروزی در پیراهن عقب ، آنها را دوباره در رقابت برای حضور در مرحله پلی آف قرار می دهد. بن استوکس با خفاش در دست به فرم بازگشته است در حالی که به نظر می رسد سانجو سامسون نیز از حرکات دلخراش در میانه مسابقات کنار رفته است. آنها روز یکشنبه در یک درگیری مرگ یا مرگ در دبی به نبرد سواران کلکتا (KKR) می پردازند. در آستانه مسابقه حساس ، بازیکنان و کارکنان RR از روحیه بالایی برخوردار بودند ، حتی زمانی برای چالش یکدیگر پیدا کردند. بن استوکس دستکش را به سمت Dishant Yagnik ، مربی میدان RR پرتاب کرد و او را به چالش کشید تا از 12 توپ دو شش نفره را بزند. با این حال ، یک پیچ و تاب کوچک وجود داشت – همه کاره انگلیس در حال چرخش است.

اخبار

RR این ویدئو را روی دسته رسمی توییتر خود منتشر کرد. این کار با شروع عهد استوکس برای قرار دادن یاگنیک “دوباره به جای خود” آغاز می شود.

استوکس می گوید: “یوگی ، می خواهم او را بیرون بیاورم. می خواهم او را سرجایش قرار دهم. او فکر می کند می تواند شش نفره بزند.”

سپس بازیکن سرتاسری انگلیس با پرسیدن اینکه از کدام خفاش استفاده می کند ، سعی می کند کریکت سابق را با تخته سنگین کند.

استوکس به یاگنیک می گوید: “یوگی ، تو می خواهی از GM استفاده کنی؟ برای بازوهای مرغ کوچکت خیلی سنگین است ، همسر” ، وی در جواب گفت: “اگر مقداری بید کشمیر به من بدهی ، می توانم بزنم.”

یاگنیک سرانجام برای توضیح چالش مقابل دوربین ها ظاهر می شود.

“امروز صبح ، استوکی من را به چالش کشید. او می خواهد 12 توپ کاسه کند و چالش این است که من باید از این 12 توپ حداقل دو شش نفر را بزنم. اگرچه من سه سال بازنشسته شده ام ، بهترین تلاش خود را می کنم و سعی می کنم در یاگنیک می گوید ، حداقل دو نفر از زمین خارج شده اند.

تبلیغ شده

می خواهید بدانید که آیا Yagnik موفق شده استوکس را برنده کند ، کل ویدیو را اینجا ببینید:

RR و Stokes روز یکشنبه ، هنگامی که KKR را شروع می کنند ، با فشار بیشتری مواجه هستند. حتی یک برد ممکن است برای صعود به پلی آف کافی نباشد ، زیرا ضریب اجرای آنها ضعیف است.

RR امیدوار است آنها KKR را شکست دهند ، در حالی که CSK در اولین بازی روز یکشنبه بهتر از Kings XI پنجاب است. این هنوز هم کافی نیست زیرا RR پس از آن به سرخپوستان بمبئی نیاز دارد تا با شکست دادن SunRisers Hyderabad در روز سه شنبه به آنها لطف کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله