KKR ویدیوی خنده‌دار را منتشر کرد که «3 قدم ساده برای تبدیل شدن به رینکو سینگ» را نشان می‌دهد. تماشا کردن

عکس فایل رینکو سینگ.© BCCI/IPL

پس از کاری که او برای کلکته نایت رایدر در سومین مسابقه IPL 2023 این تیم انجام داد، بسیاری از مشتاقان جوان کریکت باید بخواهند رینکو سینگ شوند. بازیکن همه کاره از Aligarh در پنج توپ آخر پنج شش ضربه زده بود تا به KKR کمک کند تا با به ثمر رساندن 31 ران در آخرین اور برای پیروزی در یک مسابقه، بزرگترین سرقت تاریخ T20 را انجام دهد. علیرغم اینکه KKR در پنج توپ پایانی به 28 ران نیاز داشت، رینکو امید خود را از دست نداد و در نهایت توانست به تیمش کمک کند تا یک پیروزی باورنکردنی را ثبت کند.

KKR در روز جمعه یک ویدیوی خنده دار را در رسانه های اجتماعی بارگذاری کرد که “3 گام ساده برای تبدیل شدن به رینکو سینگ” را نشان می دهد.

“او طعم فصل تا اینجای کار است. او فقط 6،6،6،6،6 را در یک اوور زده است. SRK او را “باکا” خود می نامد.

قهرمان دو دوره IPL هنگام به اشتراک گذاشتن این ویدئو در رسانه های اجتماعی نوشت: “FUN TAKE: در اینجا 3 گام ساده شما برای تبدیل شدن به “RINKU SINGH” آورده شده است.

رینکو سینگ همه کاره روز یکشنبه در بهترین حالت خود بود و در پیروزی تاریخی KKR مقابل گجرات تایتانز، 48 توپ را به ثمر رساند.

سه تحویل اولی که رینکو در اور آخر با آنها روبرو شد، همه پرتاب‌ها بودند و خمیر در ارسال آن‌ها برای شش‌ها اشتباه نکرد.

با 10 ران که نیاز به 2 توپ داشت، یاش دایل یک توپ با طول کمتر را به توپ زد، اما رینکو آن را نیز از بالای حصار زد. توپ پایانی این مسابقه بار دیگر یک توپ کندتر بود و رینکو با اعصاب فولادی آن را به شدت به هم کوبید تا بازی را برای KKR رقم بزند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله