KKR در مقابل SRH، IPL 2023: پیروزی 23 ران سان رایزرز حیدرآباد بر کلکته نایت ریدرز هری بروک سنچری سیلز

هری بروک، بازیکن جدید تیم ملی انگلستان، یک شوالیه سوار کلکته را با یک قرن 55 توپ پر سر و صدا به زمین آورد، زیرا Sunrisers Hyderabad با 23 ران در یک مسابقه IPL در روز شنبه در Eden Gardens توانست دومین پیروزی خود را به دست آورد. یانگ بروک در نهایت موفق شد کد IPL را با سبکی که SRH در 20 اور تعیین شده خود بر روی یک زیبای ضربتی، 228 برای 4 نفر را مدیریت می کند، بشکند. بولرهای آنها علیرغم چند ضربه چکش از سوی کاپیتان خانگی نیتیش رانا و رینکو سینگ به تعداد 205 نفر از هر 20 اور محدود شدند. بروک که پس از موفقیت‌هایش در پاکستان طناب زنی شد، سرانجام ورود خود را با سبکی اعلام کرد، زمانی که در سه اور اول چهار چهار و دو شش را شکست تا SRH بهترین شروع فصل را داشته باشد.

بروک که توسط SRH به مبلغ 13.25 کرور خریداری شد، در سه بازی اول تنها 29 گل را به دست آورد، اما ریتم خود را با توپ 55-100 پیدا کرد و 12 چهار و سه شش شش را شکست. این قرن اول چاپ 16 بود.

در پاسخ، برای KKR همیشه سخت بود که نرخ دویدن 11 به‌علاوه در هر اوور را حفظ کند، اما کاپیتان رانا (75 توپ از 41 توپ) با نیم دوجین توپ‌گیر SRH را با نیم‌دوجین شش‌سنگ وارد کرد و «مرد لحظه» را داشت. رینکو سینگ (58 بدون 31 توپ) برای شرکت در 69 ران خود تنها 6.2 اور را به دست آورد. این پس از آن بود که KR در 10 اور اول به 96 فو 5 کاهش یافت.

هنگامی که تی ناتاراجان از شر رانا خلاص شد، به رینکو سپرده شد تا یک دزدی دیگر را انجام دهد زیرا در سه اور آخر به 57 نفر نیاز بود.

اما بوونشوار کومار (1/29 در 4 اور) در اور هجدهم 10 داد در حالی که ناتاراجان (1/54 در 4 اور) در اور ماقبل آخر به امتیاز 16 رفت.

با اعتصاب رینکو و نیاز به 32 بازی آخر، عمران مالک (1/36 در 2 اور) به خوبی بازگشت تا شاردول تاکور را با تحویل اول اخراج کند و عملاً بازی را به پایان برساند زیرا پنجه جنوبی برای دو تحویل اول در انتهای دیگر گیر کرده بود. . رینکو با چهار توپ روبرو شد اما عمران سریع و کامل توپ زد تا او را تحت کنترل داشته باشد و تنها 8 ران دریافت کرد.

بروک “باند” با فلسفه SRH

پیش از این، زمانی که بروک در 45 سالگی مهلت داشت، زمانی که توسط سویاش شارما، سویاش شارما، بازیکن تازه‌کار پا را از دست داد و به راحتی از بولینگ خود خارج شد، بروک به 50 توپ از 32 توپ خود رسید.

بروک همچنین زمانی که در 61 سالگی لاکی فرگوسن را پشت سر گذاشت، با ضربه زدن به ضربات سریع کیوی در همان بیش از 5 چهار ضرب، در مسیر رسیدن به قرن اول فصل، که با تک ضربی از اومش یداو در فینال خارج شد، آن را لغو کرد. بر فراز.

فیلدینگ KKR که برای کاسه انتخاب شد، همچنین ناامید کننده بزرگی بود زیرا کاپیتان آیدن مارکرام نیز در وسط بازی تاثیرگذار بود، زمانی که او تا 50 توپ 26 مسابقه داد، زیرا دو نفر 72 دوش از 47 توپ را به هم متصل کردند.

پس از خروج مارکرام، باتجربه چپ دست جوان، آبیشک شارما (32؛ 17 ب) حمایت خوبی کرد زیرا این دو نیز 72 دوش (33b) به بدبختی KKR اضافه کردند.

هاینریش کلاسن پس از آن که KKR تصمیم به کاسه بازی گرفت، پس از آن که SRH نمایش عالی ضربه زدن را به نمایش گذاشت، 16 توپ را در شش توپ بازی کرد.

با محرومیت از کارائیب، سونیل نارین (4-0-28-0) و آندره راسل (2.1-0-22-3) که عضله ای را کشید و نتوانست اوورهای خود را کامل کند، هیچ یک از بول کاران KKR نتوانستند تحت تأثیر قرار بگیرند.

آن روز به طور کامل متعلق به ضربه زن انگلیسی بود، که چوب خود را با موفقیت در سوپرلیگ پاکستان (PSL) تکرار کرد، جایی که او 264 دوش برای قلندر لاهور در هشت اینینگ، شامل یک قرن، با نرخ ضربه 171.4 در سال 2022 به ثمر رساند. نسخه.

بروک همچنین اعداد چشمگیر در تست ها دارد و 809 دوش با چهار قرن و سه پنجاه در 10 اینینگ به ثمر رسانده است.

KKR ممکن است این ترفند را از دست داده باشد و برای شروع به او مقداری غذای سرعتی آسان داده باشد، زیرا بروک خوشحال بود که Yadav را به نظافتچی ها می برد، در حالی که فرگوسن آتشین سرکش بود و هر دو 14 دوش را در اوور ابتدایی خود واگذار کردند.

از 43 بدون باخت در سه اور، سونیل نارین موفق شد آنها را در یک اور مرتبه چهارم بکشاند که کاملاً باعث شد آندره راسل یک ضربه مضاعف وارد کند.

جامائیکایی که برای اولین بار در این فصل بولینگ می کرد، مایانک آگاروال (9؛ 13 ب) را بلافاصله قبل از کشیدن عضله اخراج کرد.

راسل با این حال موفق شد اوور را تمام کند و ویکت راهول تریپاتی را در آخرین توپ گرفت تا به KKR باز شود.

اما بروک و کاپیتان مارکرام، به‌ویژه در برابر نارین به‌طور معقولانه ضربه زدند و تا پنجاه سالگی دویدند تا میزان دوندگی خود را نزدیک به مرز 10 دوندگی حفظ کنند.

کاپیتان SRH از بروک پشتیبانی خوبی کرد و در اورهای میانی به خوبی در یک مشارکت سرگرم کننده 72 دونده که تنها 47 توپ به دست آمد، مذاکره کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله