Kiren Rijiju می گوید ، پارا ورزشکاران قدرت و منبع الهام ما هستند


وزیر امور جوانان و ورزش اتحادیه Kiren Rijiju روز پنجشنبه در یک جلسه مجازی در روز پنجشنبه با حضور دیپا مالک ، رئیس کمیته پارالمپیک هند (PCI) ، پارو-ورزشکاران هند احترام Devendra Jhajharia ، Parul Parmar و Shatabdi Awasthi ، دبیرکل شرکت کرد. ، PCI ، Gursharan Singh و حامی ارشد ، PCI Avinash Rai Khanna. این جلسه به مناسبت بیست و نهمین روز جهانی معلولیت برگزار شد. در طول جلسه ، ریجیجو ذکر کرد که همه پارا-ورزشکاران کشور نقطه قوت و منبع الهام همه هستند و وزارت ورزش برای حمایت از آنها سنگ تمام نمی گذارد.

اخبار

“پارا ورزشکاران ما و رزمندگان” دیویانگ “قدرت ما هستند. آنها به ما الهام می دهند. در وزارت ورزش ما ، هیچ تفاوتی بین یک ورزشکار توانمند و یک ورزشکار با توانایی متفاوت وجود ندارد. ما آنها را با همان شناخت شناخته می کنیم ، پول جایزه و غیره “، وزیر ورزش در یک انتشار رسمی گفت.

ریجیجو همچنین افزود كه از دولتهای ایالتی درخواست می كند تا به بهترین نحو از پارالمپیك ها در منطقه مربوطه خود حمایت كنند.

“من از دولت های ایالتی متبوع خواهش می کنم که سیاستی برای رزمندگان” “دیویانگ” مانند دولت مرکزی داشته باشند ، تا از پارالمپیک ها به بهترین شکل ممکن پشتیبانی کنند ، از امکانات مالی ، مربیگری و آموزشی تا معیشت مناسب و غیره ریجیجو گفت: “دولت ، PCI و همه یک تیم هستند و ما باید کار خود را در زمینه حمایت از ورزشکاران پاراگراف ادامه دهیم.”

تبلیغ شده

پادما شری ، خیل راتنا و جایزه آرژونا ، دواندرا جهجاریا ، از دولت به خاطر سهم بی نظیرشان در کمک به همیشه ورزشگران پاراگراف به شکلی سریع تشکر کردند.

“هر زمان که ما نامه ای برای بیان مشکلات یا موارد مورد نیاز خود به دولت ارسال می کنیم ، ظرف یک ساعت پاسخ دریافت می کنیم. من به بیشتر مراکز آموزشی در سراسر هند نگاه می کنم و احساس خوشحالی می کنم که نسل بعدی پارا ورزشکاران مشکلی نخواهند داشت زیرا زیرساخت ها و امکانات از قبل فراهم شده است. ما نمی توانیم بیشتر از دولت و به ویژه نخست وزیر نارندرا مودی سپاسگزار باشیم که از همه خواسته است که به ما “Viklang” ، اما “Divyang” نگویند. این بسیار زیاد بوده است تقویت انگیزه برای همه ما ، “جهارتیا گفت.

مباحث ذکر شده در این مقاله