Kiran More Donning جرسی جام جهانی 1992 در سفر به دنیای نوستالژی است. به عکس مراجعه کنید


کیران مور ، کرکتور سابق هند روز چهارشنبه در توییتر خود تصاویری از پیراهن تیم هند از جام جهانی 1992 را به اشتراک گذاشت. چهار تصویر بیشتر بارگذاری شده است ، در حالی که کریکت در سه تصویر از پیراهن دیده می شود. “ببینید چه چیزی را خودم پیدا کردم! پیراهن اصلی 1992 @ ICC @ cricketworldcup ، هنوز هم بسیار مناسب من است. این همه خاطرات خوب را به شما بازگرداند ، چه مسابقات بود ، همانطور که ریچی بنو بزرگ گفت:” خیلی عالی ! # کریکت “، عنوان را در توییت بخوانید.

اخبار

پیش از این عکسی از مراسم افتتاحیه جام جهانی 1992 در سیدنی تصویری را در بستر رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بود. “این افتتاحیه 1992 ICC @ cricketworldcup در سیدنی را به خاطر بسپارید ، خوب است بدانید کهBCCI پیراهن مشابهی را در سری آینده ODI در برابرCricketAusazharflicksRaviShastriOfcsanjaymanjrekarpravin__amre @ sachin_amb34 @ vinod عنوان را در توییت بخوانید.

جام جهانی کریکت 1992 در استرالیا و نیوزیلند برگزار شد. پاکستان برای اولین بار قهرمان این تورنمنت شد و در فینال انگلیس را با اختلاف 22 دوش شکست داد.

در حالی که پاکستان در نیمه نهایی نیوزلند را شکست داد ، انگلیس در پی پیروزی مقابل آفریقای جنوبی به فینال رسید.

تبلیغ شده

مارتین کرو ، کشتی گیر نیوزلندی با جمع آوری 456 دوش ، به عنوان بهترین گلزن دونده در این دوره به پایان رسید. واسم و اکرم سرباز پاکستان با انتخاب 18 ویکت بیشترین تعداد اخراجی ها را به خود اختصاص داد.

هند در مرحله رفت و برگشت مسابقات هفتم شد ، درست بالاتر از سریلانکا و زیمبابوه. محمد آژارالدین با کسب 332 دوش بالاترین راند گیرنده این دوره برای تیم هند بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله