“Kapil Dev And…”: Sunil Gavaskar 3 افسانه را انتخاب می کند که در IPL برتری داشتند

عکس فایل سونیل گاواسکار© توییتر

سونیل گاواسکار اسطوره ای هندی سه اسطوره دوران خود را فاش کرد که معتقد است در لیگ برتر هند (IPL) بسیار موفق بودند. در تعامل اخیر، از گاواسکار خواسته شد تا بازیکنانی را از تیمش انتخاب کند که برای IPL مناسب هستند و او با کاپیتان برنده جام جهانی، کاپیل دیو، به عنوان انتخاب خود برای بازی همه جانبه رفت. او به عنوان یک ضربه زننده، ساندیپ پاتیل را انتخاب کرد و انتخاب او برای توپ‌زن، بی‌اس چاندراشاخار بود که معتقد بود عمل او در کریکت توپ سفید به او کمک می‌کرد.

“ببینید، بتمنی که من دوست دارم ببینم Sandeep Patil خواهد بود، فقط یک بازیکن همه کاره وجود دارد که من او را انتخاب می کنم – Kapil Dev، برای بازیکن بولر، من دوست دارم BS Chandrashekhar در فرمت T20 بازی کند زیرا بازی بولینگ او فقط برای تست کریکت مناسب نبود، اما کریکت یک روزه و کریکت T20 نیز برای او آسان خواهد بود.

گاواسکار همچنین امتیاز IPL را انتخاب کرد که اگر فرصتی به او داده شود، دوست دارد بخشی از آن باشد. در حالی که سرخپوستان بمبئی اولین انتخاب او بودند، افسانه گفت که دوست دارد تحت کاپیتانی ام اس دونی بازی کند.

« سرخپوستان بمبئی، چه کسی دیگر؟ اگر نه، پس من دوست دارم برای چنای سوپر کینگز بازی کنم. Chennai Super Kings به دو دلیل، اول اینکه، صاحبان چنای به کریکت علاقه زیادی دارند، آنها کارهای زیادی برای این ورزش انجام داده اند. آقای سرینیواسان کارهای زیادی برای کریکت انجام داده است. و دومین دلیل بزرگ این است که با ام اس دونی در رختکن بنشینیم و ببینیم که او چگونه تیم را کاپیتان می کند. آیا او در رختکن هم به اندازه داخل زمین آرام و خونسرد است؟ آیا وقتی کسی از یک فیلدر حمایت نمی کند، خونسردی خود را از دست می دهد؟ این چیزی است که من دوست دارم بدانم.

موضوعات ذکر شده در این مقاله