Kapil Dev می گوید Captaincy Split نمی تواند در فرهنگ کریکت هند کار کند


کاپیل دیو ، کاپیتان پیشین هند ، روز جمعه گفت ، “یک MNC نمی تواند دو مدیرعامل داشته باشد” ، و موضع خود را در مورد بحث در مورد اینکه آیا تیم ملی کرکت باید به عنوان کاپیتانی تقسیم شود ، روشن کرد. از زمانی که روهیت شارما هندی های بمبئی را به عنوان پنجم IPL راهنمایی کرد ، بحث در مورد کاپیتانی انشعاب با چندین بازیکن پیشین که پیشنهاد می کند حداقل از طرف T20 به افتتاحیه هدایت شود بحث و گفتگو در مورد کاپیتانی تقسیم شده است. ویرات کوهلی در حال حاضر در هر سه قالب هند را رهبری می کند.

اخبار

“در فرهنگ ما چنین اتفاقی نخواهد افتاد. در یک شرکت شما دو مدیرعامل می کنید؟ نه. اگر کوهلی قرار است T20 بازی کند و به اندازه کافی خوب است ، بگذارید آنجا باشد. حتی اگر دوست دارم افراد دیگر را ببینم کاپیل در اجلاس رهبران HT که عملاً برگزار شد گفت:

“80 درصد ، 70 درصد تیم ما از طریق قالب ها یک تیم است. آنها کاپیتان هایی را که نظریه های مختلف دارند دوست ندارند. این ممکن است اختلافات بیشتری را بین بازیکنانی که به کاپیتان نگاه می کنند ایجاد کند.

“اگر دو کاپیتان داشته باشید ، ممکن است بازیکنان فکر کنند که او در تست ها کاپیتان من خواهد بود. من او را اذیت نمی کنم.”

این پیرمرد 61 ساله اخیراً پس از حمله قلبی تحت آنژیوپلاستی قرار گرفت. کاپیتان سابق برنده جام جهانی 1983 در مورد هنر بولینگ سریع گفت که بولرهای سریع انتخاب گزینه های مختلف او را ناراحت می کنند.

“من از بولرهای سریع خوشحال نیستم (این روزها) توپ اول نمی تواند از وسط درز باشد. بازیکنان در IPL متوجه شدند که نوسان از سرعت بالاتری مهم است. Sandeep (Sharma) ، که 120 کیلومتر در ساعت دور داشت ، سخت تر بود زیرا او حرکت می کرد توپی توضیح داد.

“همه بولرها باید درک کنند که این سرعت نیست ، بلکه نوسان است. آنها باید یاد بگیرند اما از هنر فرار می کنند. T Natarajan قهرمان من در IPL بود – پسر جوان نترس بود و بسیاری از بازیکنان را بولینگ می کرد ،” به دو پیام دهنده SunRisers حیدرآباد.

کاپیل احساس می کند اگر کسی چگونگی چرخاندن توپ را بلد نباشد ، هدر می رود.

وی گفت: “مچ دست خود را صاف نگه دارید ، درز توپ را حفظ کنید. هر زمان که توپ حرکت می کند مسابقات مهم می شوند. واسم ، بوتهام ، ویلیس ، هادلی. مک گراث ، ببینید چقدر خوب بود.”

“هنر بولینگ نوسان باید برگردد. یادگیری توپ بند انگشت و همه چیز خوب است. اگر نمی دانید چگونه توپ را بچرخانید ، همه چیز هدر می رود.”

با این حال ، باتری پیس دهنده هایی که هند در اختیار دارد ، کاپیل را بسیار خوشحال می کند.

“به شامی ، بومره نگاه کنید. به عنوان یک کریکت ، خوشبختی زیادی برای من ایجاد می کند که می گویم امروز ما به بولرهای سریع خود وابسته هستیم. بولرهای ما قادر به گرفتن 20 ویکت در یک مسابقه هستند. ما اسپینرهایی داشتیم – کامبل ، هارباجان ، اما امروز هیچ کشوری نمی خواهد بگوید “به آنها wickets bouncy بدهید”.

وی همچنین به ICC متوسل شد تا اطمینان حاصل کند کریکت Test در سن کریکت T20 نمی میرد.

“اگر این (کریکت تست) بمیرد ، من می گویم ICC بدترین کار را انجام داده است … اجازه ندهیم که آن بمیرد … بله کریکت تغییر کرده است. مردم در سراسر جهان فقط می خواهند IPL ، BBL و مسابقات از این قبیل را بازی کنند … من می گویم IPL به ما نیرو داده است. آنچه قبلاً کریکت شهرستان بود ، هر بازیکن در آنجا (در انگلیس) بازی می کرد اما امروز IPL همان مزیتی را به ما می دهد که بازیکنان می آیند و در هند بازی می کنند. ” گفت: بزرگ همه طفیلی.

“… فقط به T20 یا IPL فکر نکنید ، شما باید از کریکت درجه یک ، تست ها و ODI مراقبت کنید.

تبلیغ شده

کاپیل گفت: “بله ، فاکتور پول سازی وجود دارد اما ما نباید سنت خود را فراموش کنیم. به عنوان مثال تنیس ، ما هنوز ویمبلدون را در زمین بازی می کنیم.”

وی همچنین اضافه کرد که هرکس در سری آینده هند و استرالیا برنده شود ، تیم باید به قهرمانی مسابقات جهانی آزمون برسد.

مباحث ذکر شده در این مقاله