Kane Williamson از کمار روچ کنسول می کند ، که پدرش را اخیراً گم کرد

کین ویلیامسون ژست صمیمانه ای را برای کمار روچ ، که پدرش را اخیراً از دست داد ، انجام می دهد

کین ویلیامسون ، کاپیتان نیوزیلند دیده شد که کمار روچ را در آغوش گرفته است.© کریکت Windies / توییتر


پیش از شروع بازی در اولین آزمون در همیلتون ، کین ویلیامسون یک حرکت صمیمانه برای کمر روچ ، بولینگ سرعتی وست ایندیز ، که اخیراً پدرش را از دست داده بود ، یک حرکت صمیمانه انجام داد. پدر کمار اندرو اخیراً فوت کرده بود و ویلیامسون قبل از بازی روز پنجشنبه در آغوش روچ دیده شد. ویلیامسون در مسابقات استوپ 97 حضور نداشت زیرا نیوزیلند 243 را با نتیجه 2 به پایان رساند ، اما این ژست کاپیتان نیوزلند نکته برجسته روز بود. نیوزیلند و هند غربی در حال انجام یک سری تست دو مسابقه هستند.

اخبار

ویندیز کریکت در توئیتی نوشت: “CWI درگذشت پدرش را به کمار روچ و خانواده وی عمیقاً تسلیت می گوید. هر دو تیم #MenInMaroon وBLACKCAPS بازوبندهای مشکی به افتخار وی برای اولین بار برگزار کردند.”

روچ در روز افتتاحیه رقم 1 برای 53 را از 15 اوور برگرداند و ویت تام لاتهام (86) بازیکن افتتاح کننده نیوزیلندی را برداشت.

لاتام و ویلیامسون بعد از اینکه نیوزلند در مرحله چهارم چهارم مسابقه ، ویل یانگ (5) افتتاحیه را از دست داد ، برای دومین ویکت 154 دویدند.

راس تیلور (31) تا پایان روز کاپیتان خود را همراهی می کرد زیرا میزبان پس از پیروزی در سری قبلی Twenty20 International با نتیجه 2-1 به پایان رسید.

تبلیغ شده

روچ ، بولینگ سریع بازوی راست ، 58 تست برای West Indies انجام داده و 197 ویکت را با 27.53 با 9 حمل پنج ویکت انتخاب کرده است.

ویلیامسون در 80 تست شرکت کرده است و 6476 دوش را در 50.99 با 21 قرن کسب کرده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله