Kamala Harris ، Repeat Trailblazer ، با بسیاری از اوقات تاریخ سازی می کند

Kamala Harris ، Repeat Trailblazer ، با بسیاری از اوقات تاریخ سازی می کند

کمالا هریس به عنوان اولین وکیل زن منطقه در سانفرانسیسکو خدمت کرده است. (فایل)

کمالا هریس به عنوان اولین زن ، اولین سیاه پوستان آمریکایی و اولین معاون رئیس جمهور آمریکایی آسیایی در آمریکا تاریخ سازی کرده است.

با پیروزی جو بایدن 77 ساله در یک هیجان هیجان انگیز انتخابات ، بیشتر کانون توجه وی به سمت نامزد انتخاباتی وی است که بلافاصله در موقعیت قدرتمندی قرار خواهد گرفت تا چهار سال دیگر نامزد ریاست جمهوری شود.

انتظار نمی رود که بایدن برای دوره دوم انتخاب شود ، بنابراین کمالا هریس ، 56 ساله ، کاندیدای واضح نامزدی دموکرات ها در سال 2024 خواهد بود.

کامالا هریس ، مادر و پدرش از هند و جامائیکا مهاجرت کردند ، در برابر نامزد و دیگران برای نامزدی حزب خود در سال 2020 رقابت کردند. او دسامبر گذشته از مسابقه کنار رفت.

پس از یک مسابقه تلخ برای نامزدی دموکرات ها ، بایدن در ماه آگوست او را به عنوان نامزد انتخاباتی خود انتخاب کرد ، انتخابی که به ویژه برای زنان ، ترقی خواهان و رای دهندگان رنگین پوست مورد توجه قرار گرفت.

سناتور آمریکایی از کالیفرنیا اولین موارد زیادی را در کار خود دارد.

nok7lj7o

کامالا هریس ، مادر و پدرش از هند و جامائیکا مهاجرت کردند ، در برابر نامزد و دیگران برای نامزدی حزب خود در سال 2020 رقابت کردند. او دسامبر گذشته از مسابقه کنار رفت.

وی به عنوان اولین وکیل دادگستری زن سانفرانسیسکو خدمت کرد و اولین زن رنگی کالیفرنیا بود که به عنوان دادستان کل انتخاب شد.

وی در سال 2017 پس از س questionال جدی از دادستان کل ویلیام بار و برت کاوانو ، نامزد دادگاه عالی در جلسات دادرسی سنا ، به شهرت رسید. س questionال تند وی از دونالد ترامپ در جلسات استماع سنا نیز مورد توجه قرار گرفت.

وی به عنوان تنها زن سیاه پوست سنا ، پس از قتل جورج فلوید در ماه مه ، به عنوان صدای اصلی عدالت نژادی و اصلاحات پلیس ظاهر شد.

اخبار

ادعاهایی مبنی بر اینکه کمالا هریس برای تحقیقات در مورد تیراندازی پلیس و پرونده های محکومیت نادرست وقتی که وی دادستان کل کالیفرنیا بود ، به عنوان رئیس جمهور ریاست جمهوری خود پایان یافت اما در زمان مبارزات انتخاباتی با بایدن به حقیقت نرسید.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، کامالا هریس را مرتباً متهم کرده است که بخشی از چپ های سخت است. وی همچنین ادعا کرده است که پیروزی بایدن به معنای تسخیر هریس به عنوان رئیس جمهور در مدت یک ماه است.

“این زن شگفت انگیز ، او می خواهد اولین رئیس جمهور زن شما باشد. من اینطور فکر نمی کنم. من اینطور فکر نمی کنم. شما می دانید ، این دلیل خوبی است که به جو خواب آلوده رای ندهید ، درست است؟ شما نمی خواهید برای انجام این کار “، هفته گذشته ترامپ در یک گردهمایی سیاسی در ایالت ویسکانسین در میدان جنگ گفت.

اما كامالا هریس از خوشحالی از نگه داشتن چهره كم ، به عنوان یك بازیكن تیمی به میدان آمده و نگرانی برخی از افراد در اردوگاه بایدن را از بین برد كه بیش از حد بلند پرواز باشد. در عوض ، او بیشتر در مورد آنچه بایدن برای کشور انجام می داد صحبت کرد. وی در ” بحث معاون ریاست جمهوری ماه گذشته.

هریس با وکیل داگلاس امهوف ازدواج کرده است که وی را نیز در مسیر مبارزات انتخاباتی همراهی کرده است. دو فرزند او از او به عنوان “موملا” یاد می کنند.

هریس در 20 اکتبر سال 1964 در اوکلند کالیفرنیا متولد شد. مادرش شیامالا گوپالان ، زیست شناس سرطان ، از تامیل نادو به ایالات متحده مهاجرت کرد و پدرش ، دونالد جی هریس ، اقتصاددان ، از جامائیکا به ایالات متحده مهاجرت کرد.