Kamala Harris ، اولین انتخاب آسیایی-آمریکایی برای بلیط مهمانی های مهم

کامالا هریس ، اولین انتخاب آسیایی-آمریکایی برای بلیط مهمانی های مهم

کامالا هریس در سال 2016 به عنوان نماینده مجلس سنای آمریکا انتخاب شد.

کامالا هریس در حالی که از دادستان به قانونگذار می رفت درگیر بحث در مسائل و ایجاد نام تجاری جدید شد. اکنون نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات باید از سوابق سختگیرانه اجرای قانون خود بازگردد تا به عامل تغییر سن اعتراضات عدالت نژادی تبدیل شود.

هریس در سن 55 سالگی ، جوانان نسبی ، تجربه عمیق انتخاباتی و شهرت را برای انتصابات شدید جمهوری خواهان مانند دادگستری دادگاه عالی برت کاواناو و دادستان کل ویلیام بار در کارزار بایدن به ارمغان می آورد.

انتظار می رود که او حملات خود را به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ادامه دهد ، دقیقاً مانند ماه ها بعنوان پیشتاز رقیب بایدن.

این دو دموکرات در اولین رویداد مشترک خود روز چهارشنبه در دلاور ظاهر می شوند. عکسی توسط عکاس مبارزات انتخاباتی بایدن نشان داد که معاون سابق رئیس جمهور به هریس می گوید که وی از طریق یک کنفرانس ویدیویی انتخاب شده است ، نشانه ای از چگونگی شیوع ویروس کرونا حتی مهمترین رویدادهای تبلیغات ریاست جمهوری را به حاشیه رانده است.

هریس سال گذشته به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری انتقاداتی را نسبت به سوابق خود به عنوان دادستان منطقه سانفرانسیسکو و دادستان کل کالیفرنیا ، از جمله تلاش دفاتر خود برای جلوگیری از پیشنهادات آزادی از افراد رنگین پوست که به جرم جنایات نادرست محکوم شده بودند ، مورد انتقاد قرار داد. وی گفت که او تلاش کرده است تا سوزن را بین سختی قانون و نظم و یک غریزه محافظ برای کسانی که به آن نیاز دارند ، بچرخاند.

استیو فیلیپس ، جمع کننده کمک مالی در سانفرانسیسکو و مجری پادکستی به نام دموکراسی رنگی که از اولین مبارزات انتخاباتی هریس برای دادستان کل کشور حمایت می کرد ، گفت: “خوب یا بد ، کامالا نام تجاری خود را به عنوان پلیس برتر ساخته است.”

جمهوری خواهان به سرعت واکنش نشان دادند و هریس را به عنوان بخشی از یک گروه “چپ” معرفی کردند ، به گفته آنها “مبارزات انتخاباتی بایدن را” کنترل می کند. مبارزات انتخاباتی ترامپ ظرف یک ساعت پس از اعلامیه ، یک تبلیغ حمله صادر کرد و نام مستعار “Phony Kamala” را به همراه نام مستعار “Sleepy Joe” بایدن برگزید.

هریس در ماه دسامبر ، قبل از اولین انتخابات مقدماتی ، از رقابت های ریاست جمهوری کنار رفت و بایدن را در ماه مارس تایید کرد.

در صورت انتخاب ، هریس از زیرساخت ها و جمع آوری کمک های مالی برای آغاز یک مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در آینده برخوردار خواهد بود ، خواه بایدن به دنبال یک دوره دوم با 82 سال باشد.

مصلح پلیس

استقبال مشتاقانه وی از اصلاحات پلیس در چند ماه پس از اعتراضاتی که منجر به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس شد ، از جمله همکاری در تهیه لایحه ای در مجلس سنا مبنی بر ممنوعیت نگهداری چوخه های پلیس و اقدامات دیگر برای مهار اجرای قانون ، ممکن است به تلقیح کمک کرده باشد. برخی از استراتژیست ها می گویند که بایدن علیه کمپین دادرسی علیه انتقاد از سوابق دادستانی خود.

ترانس وودبری ، نظرسنجی از حزب دموکرات در Hit Strategies در واشنگتن ، گفت: “آیا کامالا هریس در طول دوران حرفه ای خود در سمت راست اصلاحات کیفری بوده است؟ مسلماً چنین نیست.” “اما من فکر می کنم تجربه او ، ترکیبی از چیزهایی که او درست کرده و اشتباه کرده است ، او را به عنوان دارایی فوق العاده ای در مورد یک دولت بایدن درمورد مسئله شماره یک وفادارترین رای دهندگانش قرار می دهد.”

هریس فرزند مهاجران است. پدرش از جامائیکا و مادرش از هند آمدند ، و این باعث شد هریس اولین زن سیاه پوست و اولین آسیایی-آمریکایی باشد که با بلیط حزب ریاست جمهوری احزاب اصلی شرکت می کند. وی به دلیل تقویت اشتیاق برای بایدن در میان رای دهندگان سیاه پوست و زنان متهم خواهد شد ، هر دو جمعیت مهم برای هر نامزد دموکرات.

فرناندو گوئرا ، رئیس نظرسنجی و استاد علوم سیاسی در دانشگاه لویولا ماری مونت در لس آنجلس گفت: “او کاندیدای سنتی آفریقایی-آمریکایی نیست.” “تمام فعالیت های سیاسی وی مبتنی بر کاندیداتوری متقاطع است. این باعث جذابیت بیشتر او برای آمریکایی های غیر آفریقایی می شود و این کلید موفقیت او بوده است.”

دادستان پیشرو

هریس ابتدا با به تصویر کشیدن وکیل دادگستری منطقه سانفرانسیسکو به عنوان “نرم نسبت به جرم” به عنوان منتخب در انتخابات ریاست جمهوری دموکرات به عنوان “دادستان پیشرو” منصوب شد. او یک مخالف مجازات اعدام بود که با به چالش کشیدن حکمی که می توانست به مجازات اعدام در کالیفرنیا به عنوان دادستان کل ایالت پایان یابد ، خاتمه یافت. وی گفته است که می خواهد سیستم را از درون اصلاح کند.

هریس در طی بحث هیئت ژوئن درباره اصلاحات پلیس پس از مرگ فلوید گفت: “من بسیار آگاهانه تصمیم گرفتم كه دادستان شوم.” “از آنجا که من گفتم ،” چرا ما فقط باید در بیرون باشیم ، سعی کنیم درها را برای تغییر سیستم پایین بیاوریم؟ “”

فوربس ثروت او و همسرش داگلاس امهوف را 6 میلیون دلار تخمین می زند ، دارایی هایی که شامل خانه هایی در واشنگتن ، سانفرانسیسکو و لس آنجلس است و ارزش آن قبل از رهن حدود 5.8 میلیون دلار است. طبق گفته های فوربس ، آنها همچنین حساب بازنشستگی به ارزش حداقل 1.4 میلیون دلار و حساب های مرتبط با شرکت های حقوقی که اموف در آن کار کرده است ، دارند که حداقل 1 میلیون دلار ارزش دارند.

او گاهی در وال استریت و بخش مالی نیز سخت گیر بوده است. وی ، از جمله ، به دلیل تسویه حساب با بانکها در پس از بحران مالی 2008-2009 شناخته شده است که در آن وی شرایط سخت تر را دنبال می کرد.

النی کونالاکیس ، فرماندار دموکرات فرماندار کالیفرنیا ، یکی از حامیان اولیه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری هریس ، گفت: “كامالا از مكتب فكری ناشی می شود كه دولت باید وال استریت را از خود نجات دهد.” “من می دانم که او برای رقابت و کارآفرینی ارزش قائل است و می دانم که او همچنین از شرکتهای بزرگ پاسخگو خواهد بود.”

هریس در سال 2003 به عنوان دادستان منطقه سانفرانسیسکو انتخاب شد و تا سال 2011 مشغول خدمت بود ، تا زمانی که دادستان کل کالیفرنیا شد. وی به عنوان دادستان عالی سانفرانسیسکو ، میزان محکومیت این دفتر را از 50٪ هنگامی که این سمت را به عهده گرفت به 76٪ رساند. وی همچنین با تهدید والدین کودکان دارای مزاحمت قانونی به تعقیب قانونی و حبس ، برخی از حمایت های سیاهپوست را از دست داد.

به عنوان دادستان کل ، هریس بر دادخواهی کالیفرنیا در مورد سیاست های رهن بانکی نظارت داشت و در مذاکرات تسویه حساب های چند دولتی با Bank of America Corp. ، Citigroup Inc و سایر وام دهندگان شرکت می کرد تا بانک ها را مجبور به ارائه پیشنهادات خود کند. پیشنهادات اولیه 2 تا 4 میلیارد دلاری تخفیف برای صاحبان خانه های کالیفرنیا به بیش از 20 میلیارد دلار افزایش یافت ، زیرا هریس همچنین به نمایندگی از صندوق های بازنشستگی بزرگ ایالت بخاطر اظهارنظر نادرست در فروش اوراق بهادار با پشتوانه رهنی ، تقاضای تخفیف کرد.

وی در سال 2016 به نمایندگی سنای آمریکا انتخاب شد و نماینده حزب دموکرات ، لورتا سانچز را برای کرسی خالی شده توسط سناتور بازنشسته باربارا بوکسر شکست داد.

(به غیر از عنوان ، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک خبر مشترک منتشر شده است.)