“Jhoome Jo…”: شاهرخ خان پس از شکست نایت سواران کلکته تایتان های گجرات در IPL 2023 به رینکو سینگ ادای احترام می کند.

رینکو سینگ به عنوان قهرمان کلکته نایت رایدرز ظاهر شد که در پنج تحویل پایانی مسابقه، پنج شش شش را به ثمر رساند تا تیمش را به پیروزی شگفت انگیز مقابل گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در احمدآباد در روز یکشنبه هدایت کند. با 29 ران مورد نیاز در فینال، رینکو یاش دیال را به جمع پاک کننده ها برد و یک پیروزی غیرمحتمل برای تیم به دست آورد. مالک شاهرخ خان پس از بازی نتوانست شادی خود را کنترل کند و در شبکه های اجتماعی تصویری ویژه از آواتار رینکو سینگ اینا “پاتان” منتشر کرد و به این تیم برای نتیجه تبریک گفت. او در توییتر نوشت: “JHOOME JO RINKUUUUU!!! عزیزم @rinkusingh235 and @NitishRana_27 & @venkateshiyer شما زیباروها!!! و به یاد داشته باشید باور کنید همین است. تبریک می گویم @KKRiders و @VenkyMysore مراقب قلب خود باشید آقا!”

علیرغم اینکه اولین هت تریک IPL 2023 را از رشید خان انجام داد، آخرین هت تریک رینکو سینگ بر این مسابقه سایه انداخت. ونکاتش ایر از گجرات یک ناک 83 در 40 توپ بازی کرد که کلکته را به تعقیب و گریز نزدیکتر کرد.

برای تعقیب، اولین ویکت کلکته در اوایل 3 اوور به پایان رسید، زیرا محمد شامی رحمان الله قرباز را به پاویون بازگرداند که در توپ 15 در 12 ضربه می زد. بولر ایرلندی جاشوا لیتل با گرفتن ویکت نارایان جگادیسان در 6 توپ در 8 توپ در 3.6 اوور ضربه دیگری به کلکته زد.

پس از از دست دادن دو ویکت اولیه، KKR 43 ران روی تخته قرار داد که ونکاتش آییر با توپ 18 در 13 و نیتیش رانا در توپ 3 در 3 پس از پایان پاورپلی ضربه زدند.

در پایان 9 اور، ونکاتش و نیتیش در پنجاه ران مشارکت کردند تا کلکته به یک تعقیب و گریز عظیم نزدیک شود.

KKR در 10 اور با ونکاتش 39 در 22 توپ و نیتیش در 25 در 18 توپ در امتیاز 86 بر 2 بود.

ونتاکش با ضربات محکم در وسط، در 26 توپ به مرز پنجاه ضربه خود رسید.

دوتایی ونتاکش و نیتیش در 12 و 13 دنده های خود را شتاب دادند که رشید خان و یاش دیال به ترتیب با 13 و 17 دویدن گران شدند.

درست پس از مشارکت خیره کننده 100 ران این دو، گجرات در این مسابقه زمانی که لیتل نیتیش را به عقب برگرداند، که 45 گل در 29 توپ به ثمر رساند خوب به نظر می رسید، به بازی برگشت.

ونکاتش در اوور شانزدهم به طور کامل مقابل لیتل به میدان رفت و یک شش و دو را چهار زد. کمی برای 17 ران انجام شد و جدول را به نفع کلکته برگرداند.

کلکته در 15.2 اور به رکورد 150 ران رسید.

در اوور 15.5، گجرات به موفقیت ارزشمند ونکاتش توسط آلزاری جوزف دست یافت. ونتاکش در 40 توپ ضربه درخشان 83 را به ثمر رساند.

رشید خان، کاپیتان استند این GT، با بولینگ استثنایی خود، اولین هت تریک IPL 2023 را به دست آورد و به ترتیب به آندره راسل، سونیل نارین و شاردول تاکور ضربه زد. او موقعیت تایتان ها را در بازی محکم کرد.

رینکو سینگ با زدن پنج شش شش متوالی به طور بی‌سابقه‌ای عمل کرد و مجموع عظیمی را که توسط تایتان‌های گجرات قرار داده بود را تعقیب کرد. یاش دیال با 31 ران ضربه در اور آخر بازی را واگذار کرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله