Jasprit Bumrah ، Ravindra Jadeja از اقدام یکدیگر و کپی آن بسیار سرگرم کننده است. تماشا کردن

استرالیا در مقابل هند: جاسپریت بومرا ، راویندرا جیدجا از اقدام دیگران و سرگرم کننده بودن آن کپی می کنند  تماشا کردن

IND vs AUS: راویندرا جیدجا سعی می کند از عمل بولینگ جاسپریت بومرا تقلید کند.© توییتر


جاسپریت بومرا یکی از منحصر به فردترین مسابقات دور و دور بولینگ در جهان را دارد. اما اگر بعد از دویدن ، چرخش دور بازوی چپ را نشان داد چگونه به نظر می رسید؟ این نمایش در حالی بود که هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن Ravindra Jadeja و Jasprit Bumrah در حال کپی کردن اقدامات یکدیگر در شبکه ها دیده می شوند. Prithvi Shaw همچنین با تقلید از بولرها ستاره می شود. “اقدامات بولینگ از چه کسانی @ Jaspritbumrah93 ،imjadeja وPrithviShaw تقلید می شود؟” BCCI در توییت خود نوشت.

اخبار

در حالی که راویندرا جادجا تلاش می کند تا از دور دوم بومرا کپی کند اما با چرخاندن بازوی چپ به پایان می رسد ، بومرا در تقلید از همه کارها کار بهتری انجام می دهد.

Bumrah با موفقیت از دور دوم Jadeja کپی می کند و سپس با تحویل بازوی چپ کار را انجام می دهد.

شاو همچنین دیده شد که سعی در تکرار بولینگ جادجه و بومرا دارد.

بومرا ، جیدجا و شاو در حال حاضر با تیم کریکت هند در سیدنی هستند و دوره قرنطینه خود را قبل از تور دو ماهه استرالیا سپری می کنند.

این تور با یک سری سه مسابقه ODI که از روز جمعه آغاز می شود ، آغاز می شود. دو تیم دو بازی ODI در سیدنی و مسابقه سوم در کانبرا برگزار می کنند.

تبلیغ شده

پس از ماجرای 50 over ، سری T20 International (T20I) دنبال خواهد شد که باز هم شاهد یک بازی در کانبرا و دو بازی در سیدنی هستند.

این تور با مجموعه تست های چهار مسابقه ای و با آزمون شبانه روزی در آدلاید آغاز می شود. مسابقه دوم مسابقه روز بوکسینگ در مسابقات کریکت ملبورن و پس از آن مسابقات در سیدنی و بریزبن خواهد بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله