Jasprit Bumrah ، Ravindra Jadeja ، Shreyas Iyer تولد: هارباجان سینگ ، آرزوهای برجسته BCCI برای کریکت های هند


جاسپریت بومرا ، راویندرا جیدجا و شریاس اییر تولد خود را در یک روز – 6 دسامبر جشن می گیرند. در حال حاضر در استرالیا برای تور هند در حال انجام است ، بومرا روز یکشنبه 27 ساله شد ، در حالی که اییر بیست و ششمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد. کهنه سرباز Jadeja ، که پیرترین فرد در میان این سه نفر است ، 32 ساله شد. هارباجان سینگ ، چرخنده سابق هند ، آرزوها را بر عهده داشت و برای تبریک تولد خود به توییتر رفت. او آرزوی هر کریکت را از طریق پست های جداگانه جداگانه دارد.

اخبار

برای جادجا ، هارباجان نوشت: “تولدت مبارکimjadeja به دویدن و بدست آوردن امتیاز ادامه دهید .. خوشحال باشید .. خدا به شما برکت دهد”.

هارباجان با آرزوی بومرا ، در توئیتی نوشت: “یک قهرمان توپ ، بازی تعویض ، پادشاه یورکر @ Jaspritbumrah93 تولد شما را بسیار تبریک می گویم .. Waheguru hamesha meher rahan tere te .. Jeo Shera”.

پیرمرد 40 ساله همچنین برای اییر آرزو کرد و او در توییتی نوشت: “تولدت مبارک @ ShreyasIyer15 برایت آرزوی خوشبختی پیش رو دارد”.

شایان ذکر است که حتی کارون نایر و آر پی سینگ در تاریخ 6 دسامبر تولد خود را دارند. بتسمن 29 ساله شد ، در حالی که پیکان سابق هند 35 ساله شد.

ویرندر سهواگ ، بازکننده سابق هند ، در توییتر خود تولد بومرا ، جادجا ، اییر را تبریک گفت. او همچنین آرزوی Nair و RP Singh را داشت.

“تاریخ امروز 6 / 12- نیم دوازده ، یک دوازده. و روزی که تقریباً دوازده کریکت واقعا عالی به دنیا آمدند. تولدت مبارک به @ Jaspritbumrah93، @ imjadeja، @ ShreyasIyer15، @ karun126،rpsingh. یک زندگی عالی پیش رو داشته باشید پسران ! “

هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) نیز خواسته های آنها را به جیدجا ، بومرا و اییر منتقل کرد. BCCI نوشت: “با آرزوی تولد سه نفره #TeamIndia از @ Jaspritbumrah93 ،imjadeja و @ ShreyasIyer15.”

در اینجا آرزوهای دیگر طرفداران و اعضای برادری کریکت وجود دارد:

Jadeja ، Bumrah و Iyer با تیم کریکت هند در استرالیا هستند.

هر دو طرف روز یکشنبه در مسابقه T20I دوم به مصاف هم می آیند و بازدیدکنندگان در اولین مسابقه از سری سه مسابقه برنده شده اند.

تبلیغ شده

میزبانان سری ODI را که قبل از T20I برگزار شده بود ، بردند.

در حالی که Bumrah و Iyer هر دو عضو تیم های T20I هستند ، Jadeja به دلیل آسیب دیدگی پس از بازی در نقش اصلی با خفاش در T20I افتتاح شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله