“It’s Got To Be BTS”: هونگ مین ستاره تاتنهام عشق خود را به گروه موسیقی معروف کره جنوبی نشان می دهد


گروه پسران BTS کره جنوبی که در حال حاضر یکی از پر صحبتترین گروههای موسیقی در جهان است ، طرفدار مشهور جدیدی را در کسوت ستاره هونگ مین ستاره تاتنهام پیدا کرده است. در پستی از طریق دسته رسمی لیگ برتر انگلیس در ایالات متحده ، مشخص شده است که سون در مورد هنرمند موسیقی مورد علاقه خود از او گفت: “این باید BTS باشد” اخیراً ، این فوتبالیست هنگام انجام کار با تیم ملی کره جنوبی دچار ترس COVID-19 شده است. اگرچه آزمایش منفی داشت ، اما شش نفر از هم تیمی های وی از نظر ویروس کشنده مثبت بودند.

اخبار

اتحادیه فوتبال کره تأیید کرد که آزمایش کوان چانگ هون ، لی دونگ جون ، هوانگ این بوم ، نا سانگ هو ، کیم مون هووان و دروازه بان جو هیون وو از نظر ویروس کرونا مثبت است.

BTS که با نام Bangtan Boys نیز شناخته می شود ، یک گروه پسرانه 7 نفره از کره جنوبی است. این گروه متشکل از RM ، Jin ، Suga ، J-Hope ، Jimin ، V و Jungkook است. بسیاری آنها را یک گروه هیپ هاپ می دانند ، آنها ژانرهای دیگری را نیز تجربه کرده اند ، متن هایی را براساس مسائل شخصی و اجتماعی ساخته اند.

این گروه همچنین در جلد مجله تایم حضور داشت و همچنین در سازمان ملل سخنرانی کرد. محبوبیت آنها هر ساله در حال افزایش است و طرفداران زیادی در هند نیز دارند. همچنین طرفداران آنها با نام BTS ARMY شناخته می شود.

تبلیغ شده

اخیراً در مصاحبه ای با NDTV ، گروه نشان داد که موفقیت آنها به دلیل تلاش و زمان است. آنها همچنین در مورد افزایش طرفداران خود با وجود موانع زبان توضیح دادند ، زیرا بیشتر آهنگ های آنها به زبان کره ای است. آنها این را مدیون موسیقی بودند و هیچ مانعی در زبان ندارند ، زیرا مردم را به هم متصل می کند.

عشق Son Heung-min به BTS در میان طرفداران بسیار محبوب شده است ، باند نیز از همان کشور 28 ساله است.

مباحث ذکر شده در این مقاله