ISL: Roy Krishna، Manvir Singh Seal ATK Mohun Bagan’s First ISL Derby Win


روی کریشنا ، مهاجم فیجیایی ، به دلیل کمک به ATK Mohun Bagan در اولین دربی لیگ برتر هند در روز جمعه با نتیجه 2-0 برابر ATK Mohun Bagan ، به گلزنی خود ادامه داد. کریشنا ، که در آغاز کار خود تک گل ATKMB را مقابل کرالا بلاستر به ثمر رسانده بود ، در دقیقه 49 قبل از اینکه مانویر سینگ با یک تلاش انفرادی مسابقه را بکشد ، در دقیقه 49 این ضربه را زد. ATK Mohun Bagan با دو پیروزی در جدول ، با شش امتیاز در رده اول جدول قرار گرفت و پس از آن Northeast United FC قرار گرفت. این یک سبک معمولی از بازی Antonio Lopez Habas بود که به بیرون میرفت و ATKMB قبل از اینکه بازی را کنترل کند کند می توانست از بلوک خارج شود. دفاع آنها که توسط تیری هدایت می شود ، یک نمایش منظم را ارائه داد تا با یک نتیجه پاک برای دومین مسابقه پیاپی خود برگردد.

اخبار

برای رابی فاولر ، اسطوره لیورپول ، که در کمتر از یک ماه SC SC بنگال شرقی را ساخت ، شروع ناامیدکننده ای برای مربیگری او در هند بود زیرا توسط مهاجم خود بدجوری از زمین خارج شد. بالوانت سینگ به عنوان تنها مهاجم از جلو جلوتر بود و در ساعت مشخص وقت نشستن از بالای میله مقابل دروازه را از دست داد.

آنها مالکیت توپ بهتری داشتند اما از جلو نازک به نظر می رسیدند و کارهای زیادی برای جانشین کاپیتان و وینگر سابق نورویچ سیتی آنتونی پیلکینگتون باقی مانده بود. فاولر که به عنوان مربی در ISL اثبات می شود ، با ترکیب نارایان داس ، اسکات نویل ، دانیل فاکس و رعنا قرامی در خط دفاع به ترکیب دفاعی 4-3-2-1 رفت.

حباس ، موفق ترین مربی ISL ، با رویکرد خود قابل پیش بینی بود و دیوید ویلیامز را در کنار کریشنا بازگرداند ، در حالی که پریتام کوتال ، تیری و ساندش جهینگان از دروازه محافظت می کردند.

همانطور که در آخرین مسابقه خود مقابل کرالا بلاستر ، ATKMB برای شروع کار سخت تلاش می کرد ، در حالی که SCEB حملات تهاجمی خوبی انجام داد اما فاقد جلوه های نهایی بود. اولین فرصت در دقیقه هفتم بود که آنتونی پیلکینگتون با درخشش از دفاع از سمت چپ نفوذ کرد اما فقط در محوطه جریمه فاصله گرفت.

Balwant در دقیقه 38 از روی ارسال سورچاندرا سینگ یک موقعیت درخشان دیگر داشت اما مهاجم این ضربه را از بالای دروازه به بیرون زد. ATKMB اولین فرصت واقعی خود را فقط یک دقیقه قبل با خاویر هرناندز روی هدف داشت اما دبجیت ماجومدر با دیدن بن بست نیمه اول راه خود را آغاز کرد.

کریشنا مانند آخرین مسابقه که پس از تغییر به برنده رسید ، بن بست را شکست و این بار با یک پای چپ قدرتمند از کنار ماجومدر غواص عبور کرد. قبل از اینکه کریشنا توپ را به پایان برساند ، جیش رن بود که با یک حرکت سریع در سمت چپ ، یک توپ دفاعی را به سمت هرناندز ارسال کرد.

SCEB تقریباً در دقیقه 83 به گل تساوی رسید که Pilikington از سمت چپ شلیک کرد اما Arindam Bhattacharja ، متولی ATKMB ، قد بلند ایستاد و یک کلین شیت دیگر برای تیم Habas ایجاد کرد.

یک دقیقه بعد ، مانویر یک توپ را از میانه میدان دنبال کرد و یک حرکت خوب انجام داد ، قبل از اینکه از کنار ماژومدر شلیک کند و سه امتیاز بازی بزرگ را ببندد ، دفاع SCEB را شکست داد.

تبلیغ شده

تیپ قرمز و طلایی به یاد اسطوره آرژانتینی دیگو مارادونا که روز چهارشنبه بر اثر حمله قلبی درگذشت بازوبندهای مشکی به تن داشت.

قبل از شروع مسابقه ، هر دو تیم به احترام خلبان فوتبال هند PK Banerjee و Chuni Goswami که امسال درگذشتند ، یک دقیقه سکوت کردند.

مباحث ذکر شده در این مقاله