ISL: NorthEast United FC بدون شکست به عنوان SC East Bengal Rue Luck ادامه دارد


NorthEast United FC با پیروزی 2-0 در دیدار 7 فصل سوپرلیگ هند در شنبه هفته در تیلاک میدان ، بدبختی بیشتری در SC East Bengal به وجود آورد. گل به خودی سورچاندرا سینگ (دقیقه 33) و ضربه روچارزلا در زمان مصدومیت (90 دقیقه) باعث شد تا کوهستانی ها بدون شکست باقی بمانند و به مقام دوم جدول لیگ صعود کنند. بنگال شرقی هنوز در لیگ نتیجه ای نگرفته است. SCEB ناامید خواهد شد که نمایش خوب منجر به امتیاز نمی شود و چند تصمیم مهم داوری علیه آنها انجام می شود. رابی فاولر ، مربی SCEB تغییراتی منفرد در XI ابتدایی خود ایجاد کرد که با شکست 0-3 مقابل Mumbai City FC مواجه شد و Sehnaj Singh به جای Daniel Fox آمد.

اخبار

جرارد نوس ، مربی NEUFC به تیم خود ادامه داد و پنج تغییر را در تیمی که مقابل FC Goa مساوی کرد ، انجام داد.

Gurmeet ، Ashutosh Mehta ، Mashoor Shereef ، Kwesi Appiah و Ninthoinganba Meetei به یازده بازی برگشتند.

SCEB در نیمه اول ضعیف تیم بهتر بود اما آنها نتوانستند تسلط خود را به گل تبدیل کنند. اولین فرصت آنها در دقیقه 4 از روی ضربه ایستگاهی ژاک مگوما حاصل شد اما ضربه سر اسکات نویل از کنار دروازه به آغوش گورمیت سینگ افتاد.

فاولر فکر می کرد تیمش در دقیقه 20 پنالتی می کند ، وقتی که ماگما بعد از یک ضربه محوطه جریمه ، مهتا را لگد کرد. به نظر خطایی واضح بود اما داور بازی را تکان داد.

NEUFC مثل همیشه در مسابقه های قبلی به ضدحمله های خودش ادامه می داد. و این تاکتیک در نیم ساعت نتیجه داد که آنها به شیوه ای اتفاقی پیش افتادند. اپیا در جناح راست یک حرکت خوب انجام داد و سیللا را در محوطه یافت.

این مهاجم نتوانست تماس خوبی برقرار کند ، اما توپ از سد سورچاندرا سینگ مدافع دور شد و درون دروازه قرار گرفت.

نیمه دوم با همان شدت ادامه یافت و هر دو تیم در اوایل حمله به حمله ادامه دادند. دبیجیت ماجومدر ، دروازه بان SCEB در اوایل نیمه دوم مجبور شد با اپیا و سیلا هر دو او را آزمایش کنند.

در ساعت مشخص شد ، SCEB یک ضربه پنالتی دیگر داشت که شوت آنتونی پیلکینگتون به سمت دروازه به نظر می رسید قبل از اینکه توسط دروازه بان محروم شود ، بازوی مدافع NEUFC را مسواک می زند.

تبلیغ شده

سیللا در دقیقه 71 یک موقعیت برای تسویه حساب داشت اما فقط یک دروازه بان برای زدن ضربه ، ضربه گینه با فاصله زیاد به بیرون رفت.

اما در نهایت ، NEUFC برتری خود را در ضدحمله دیرهنگام دوبرابر کرد. Suhair Vadakkepeedika Rochharzela را در محوطه جریمه انتخاب كرد و این جوان دروازه بان را یافت تا به امیدهای SCEB خاتمه دهد.

مباحث ذکر شده در این مقاله