ISL: Mumbai City FC Chennaiyin FC را برای تمدید اجرا بدون شکست شکست داد

سوپرلیگ هند: FC Mumbai City FC FC Chennaiyin 2-1 را برای تمدید اجرا بدون شکست شکست داد

آدام لو فوندره در دقیقه 75 برنده بازی را شکست داد تا به پیروزی 2-1 بمبئی سیتی FC کمک کند.© اینستاگرام


چهارشنبه ، بمبئی سیتی FC از پشت سر خود شکست 2-1 را در چنایین FC در سوپرلیگ هند (ISL) در استادیوم GMC متحمل کرد. پس از لغو گل اول گل هرمان سانتانا (45 دقیقه) ، آدام لو فوندره در دقیقه 75 برنده شد. این نتیجه باعث شد تا تیم سرخیو لوبرا در چهارمین بازی متوالی خود پیروز شود و جایگاه خود را در بالای جدول ISL حفظ کند. Chennaiyin FC شروع بی نقصی داشت و اگر سیلوستر یک نشستن را از دست نمی داد در دقیقه دوم جلو می افتاد. رافائل کریولارو گوشه ای عالی را که Enes Sipovic به آن ضربه زد ، سیلوستر را پیدا کرد که هدف را از دست داد.

اخبار

بمبئی در بهترین شرایط خود نبوده و برای حل و فصل زمان لازم داشته است. اما آنها لحظات خود را داشتند. بهترین موقعیت تیم در دقیقه 25 بود که Adam Le Fondre دید خوبی روی دروازه داشت ، اما حرکت محکم او از درون محوطه جریمه مستقیم به دروازه بان Vishal Kaith رسید. توپ برگشتی به بیپین سینگ رسید ، اما او نتوانست از این فرصت استفاده کند.

چنایین در کوارتر ابتدایی با ایجاد موقعیت های بی شمار از طریق لالیانزوآلا چونگته ، سیپوویچ و کریولارو ، تیم بهتری بود. Chennaiyin در دقیقه 40 با شایستگی برتری پیدا کرد. سیلوستر شاید راحت ترین گل فصل را به ثمر برساند.

درست زمانی که به نظر می رسید چنایین با برتری گل نفس نفس می کشد ، سانتانای بمبئی برنامه های متفاوتی داشت. اسپانیایی که در پست دور مشخص نبود ، برای بازگشت برابری در گوشه هوگو بوموس سر تکان داد.

تبلیغ شده

شدت پس از شروع مجدد کاهش یافت اما چنایین به آزمایش دفاع بمبئی ادامه داد. با این حال ، مورتادا فال و دروازه بان آمریندر سینگ در نیمه دوم در بهترین حالت بودند.

بمبئی در دقیقه 75 با یک ضربه ایستگاهی دیگر اختلاف را دو برابر کرد. ضربه ایستگاهی بلند احمد جاهو توسط رولین بورخس به بوموس رسید. فرانسوی راهی ل فوندره شد که از فاصله نزدیک کار را تمام کرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله