ISL مجموعه ای از نوآوری های فناوری را برای فصل آینده معرفی می کند

ISL مجموعه ای از نوآوری های فناوری را برای فصل آینده معرفی می کند

ISL نوآوری های فن آوری جدیدی را برای درگیر کردن طرفداران معرفی کرده است.© ISL


سوپرلیگ هند (ISL) نوآوری های فن آوری جدیدی را در اختیار طرفداران قرار داده است تا با باشگاه های مورد علاقه خود درگیر شوند زیرا به نظر می رسد فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا در پشت درهای بسته از سر گرفته شود. مسابقات فوتبال هند از طریق شبکه های Star Sports و Disney + Hotstar VIP پخش تلویزیونی می شود و با همه مسابقات در این مسابقات که بدون هوادار برگزار می شود ، شرایط بسیار متفاوت خواهد بود. هواداران می توانند برای لذت بردن از تجربه و عضویت در بزرگترین مسابقات تیم ، در Fan Zone اختصاصی در وب سایت ISL ثبت نام کنند و در آنجا فرصت حضور در Fan Walls استادیوم را داشته باشند.

اخبار

2 صفحه نمایش LED وجود خواهد داشت که از هواداران تیم میزبان و تیم میهمان برخوردار خواهد بود ، بنابراین در واقع رقابت برای تقویت تجربه تماشای بازی ، تقریباً تقویت می شود.

همراه با این صدای پیشرفته برای بازی ، ترکیبی اضافی از دوربین ها و دسترسی بیشتر به بازیکنان از طریق نمایش های قبل و بعد از بازی ، اطمینان حاصل می کند که طرفداران حتی به خارج از زمین نیز به همه اقدامات نزدیک می مانند.

“هواداران بخشی جدایی ناپذیر از Hero ISL هستند که اولین لیگ بزرگ ورزشی است که در این زمانهای بی سابقه در کشور برگزار می شود. با اضافه شدن تیم های جدید و همه همکاری های بین المللی ، انتظار می رود این فصل هیجان انگیزتر باشد. استفاده از سخنگوی Star Sports در بیانیه مطبوعاتی گفت ، با اطمینان از اطمینان از اینکه طرفداران این بازی را از دست نمی دهند ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که جوهره بازی از بین نمی رود.

تبلیغ شده

“دیوارهای فن خلاقانه و مجموعه ای از دوربین های اضافی در زمین بازی ، هواداران را بیش از هر زمان دیگری به بازی نزدیک می کند. تلاش همیشگی ما این است که با معرفی جدیدترین نوآوری های فن آوری برای یک تجربه مشاهده پیشرفته ، سطح خود را بالا ببریم.” سخنگوی افزود.

چند هوادار منتخب همچنین فرصت تعامل با کارشناسان و مهمانان ویژه را در طول نمایش های قبل و بعد از بازی پیدا می کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله