ISL: شکست شمال شرقی یونایتد در بمبئی 10 نفره

ISL: شکست شمال شرقی یونایتد در بمبئی 10 نفره

شمال شرقی یونایتد شانس بیشتری نسبت به بمبئی سیتی در تیلاک میدان داشت© توییتر


تیم NorthEast United FC در روز هفتم سوپرلیگ هند (ISL) پس از پیروزی 1-0 مقابل Mumbai City FC در ورزشگاه Tilak Maidan در Vasco در روز شنبه یک پیروزی آغاز کرد. بمبئی در ابتدای بازی بر توپ مسلط بود اما احمد جاهو را پس از دستورهای راهپیمایی در دقیقه 43 از دست داد. در نیمه دوم کوسی اپیا تنها گل مسابقه را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا به کوهنوردان کمک کند سه امتیاز را بدست آورند.

اخبار

گرچه کل مسابقه دو دقیقه از نیمه وقت تغییر کرد و حرکت به نفع NorthEast تغییر پیدا کرد ، زیرا داور به دلیل یک تکل ضعف از پشت توسط داور ، قرمز مستقیم به جاهو نشان داد.

جزیره نشینان به اعتبار خود به رغم اخراج بازیکنان ، در ادامه برنامه و سبک بازی پیچیده خود وفادار ماندند ، زیرا تیم ها در این بازی با نتیجه بدون گل به استراحت می پرداختند.

نیمه دوم NorthEast FC نیمه پای خود را از جلو آغاز کرد و پس از قضاوت بورخس که توپ را در داخل محوطه جریمه کرده بود ، با یک پنالتی به پاداش رسید. آپیا برای گرفتن پنالتی به نقطه ایستاد و با آرامش راهی اشتباه را برای دروازه بان ارسال کرد تا تیمش در دقیقه 49 به برتری برسد.

بمبئی در جستجوی یک گل به جلو حرکت ادامه داد اما NorthEast با قاطعیت دفاع کرد تا بارها و بارها آنها را خنثی کند. بازیکن Farukh Choudhary ، بازیکن تعویضی توانست در دقیقه 83 یک شوت برای جزیره ای ها بدست آورد اما دفاع NorthEast با یک مانع بزرگ مواجه شد تا اطمینان حاصل شود که آنها برتری خود را دست نخورده نگه دارند.

تبلیغ شده

با بدست آوردن مالکیت توپ و حمله با سرعت ، NorthEast می توانست بازی را سه دقیقه بعد از زمان مصدومیت خوابانده باشد.

عمران خان بازیکن تعویضی حتی ضربه او را به بیرون زد اما تلاش او دروازه بان بمبئی را آزمایش نکرد. از دست دادن او مهم نبود زیرا NorthEast هوشمندانه ساعت را دوید تا برنده و حداکثر امتیازات را بدست آورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله