ISL: شهر جدید بمبئی با هدف شروع تازه در برابر NorthEast United


FC Mumbai City FC با 19 بازیکن تازه وارد و یک مربی اسپانیایی با سابقه اثبات شده ، هدف خود را از ابتدا شروع می کند ، زمانی که آنها روز شنبه در یک بازی سوپرلیگ هند به شمال شرقی می روند. بمبئی سیتی هرگز موفق به کسب این جام دلخواه نشده است و امیدوار است که سرمربی جدید سرخیو لوبرا که در سال 2019 FC Goa را به قهرمانی سوپرجام هدایت کرده بود ، به غیر از سهم خود در یک عنوان نایب قهرمانی ISL ، علی رغم چندین بار قهرمانی ، یک پیروزی بدل کند. با باشگاه قدیمی خود همراه است.

اخبار

لوبرا در جلسات رسانه ای قبل از فصل طرفدار مارک هجومی فوتبال بود اما گفت که تیم باید تعادل بین حمله و دفاع را ایجاد کند.

لوبرا گفته بود: “بازی فوتبال هجومی بسیار مهم است. بدیهی است كه ما به تعادل احتیاج داریم. در فوتبال ، فقط حمله كردن ممكن نیست ، شما به تعادل بین حمله و دفاع نیاز دارید.”

بمبئی دو مهاجم خوب در بارتولومیو اوگبچه و آدام لو فوندره دارد که می تواند ثابت کند بیش از تعداد انگشت شمار برای هرگونه مخالفت است. این تیم در هافبک های تدارکاتی مانند احمد جاهو ، ژاپنی Cy Goddard ژاپنی متولد شده است و نقش آنها به عنوان فیدر در متن بزرگتر بازی مهم خواهد بود.

Lobera گزینه های مختلفی در Farukh Choudhary ، Hugo Boumous ، Hernan Santana ، Raynier Fernandes ، Rowllin Borges و Pranjal Bhumij دارد.

گنجاندن Mandaroo Dessai باعث تقویت خط دفاعی تیم شده و او همراه با بازیکنانی مانند Sarthak Golui ، Senegalese Mourtada Fall و Mohamad Rakip آماده است تا هر گونه حمله را خنثی کند.

تبلیغ شده

از سوی دیگر ، NorthEast United FC تحت مربیگری جدید جرارد نوس ، پس از یک فصل ضعیف گذشته نیز قصد دارد بازخرید شود.

جای تعجب نیست که ، “هایلندرها” از بازیکنان خارجی خود انتظار دارند که وزن خود را با توجه به ادریسا سیلا ، مهاجم سابق اندرلخت و کوئینز پارک رنجرز و کوئسی آپایا ، ملی پوش سابق غنا ، کاهش دهند.

مباحث ذکر شده در این مقاله