ISL: سرمربی آنتونیو لوپز حباس می گوید: ATK Mohun Bagan از بنگال شرقی برتر بودند

سوپرلیگ هند: ATK Mohun Bagan برتر از بنگال شرقی بود ، می گوید سرمربی آنتونیو لوپز حباس

گل های روی کریشنا (49 “) و مانویر سینگ (85”) تضمین تداوم روند شکست ناپذیری مارینرز بود.© اینستاگرام


ATK Mohun Bagan روز جمعه در اولین دربی کلکته در سوپرلیگ هند (ISL) با نتیجه 2-0 رقبای اصلی SC شرق بنگال را شکست داد و سرمربی آنتونیو لوپز حباس از عملکرد تیمش در یک مسابقه با اهمیت بسیار ابراز رضایت کرد. گل های روی کریشنا (49 “) و مانویر سینگ (85”) تضمین تداوم روند شکست ناپذیری مارینرز در مسابقات بود. حباس در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “من راضی هستم زیرا تیم سخت بازی کرد. این یک عملکرد خارق العاده با تلاش فراوان بود و بسیار خوشحالم.”

اخبار

وی افزود: “من فکر می کنم لیاقت پیروزی را داشتیم زیرا امشب از حریف برتر بودیم.”

با این وجود ، SC شرقی بنگال در نیمه اول بهتر از هر دو طرف ظاهر شد و از مالکیت توپ زیادی برخوردار شد. حباس موافقت کرد تیمش در 45 دقیقه ابتدایی بازی مطابق انتظار بازی نکرد.

این مربی گفت: “در 45 دقیقه اول شاید در سطح خارق العاده ای نبودیم اما نتیجه را 0-0 نگه داشتیم. این مسابقه یک بازی 90 دقیقه ای است و بعد از بازی ، 2-0 برای ما بود.”

نیمه دوم یک اتفاق کاملا متفاوت برای ATK Mohun Bagan بود و با کمی شانس ، آنها می توانستند گل های بیشتری به ثمر برسانند. حباس در این مورد از تیم خود دفاع کرد.

تبلیغ شده

حباس گفت: “در فوتبال ، به دست آوردن همه موقعیت ها غیرممکن است اما من از این امتیاز راضی هستم.”

این دومین برد ATK Mohun Bagan در بسیاری از بازی ها بود. آنها در اولین بازی خود Kerala Blasters FC را 1-0 شکست داده بودند.

مباحث ذکر شده در این مقاله