ISL: رقابت های سوپرلیگ هند گوا در برابر Sunil Chhetri-Led Bengaluru FC آغاز می شود


FC Goa با ظاهری جدید ، که با اضافه شدن بازیکنان خارجی جدید و سرمربی جدید تقویت شده است ، هنگامی که روز یکشنبه با FC فوق العاده بنگالورو درگیر می شوند ، رقابت های سوپرلیگ هند را با شور و نشاط جدید آغاز می کند. FC Goa هرگز موفق به کسب عنوان ISL نشده و امیدوار است که این بار آنها یک گام به جلو از فصل 2018 و 2015 که به عنوان نایب قهرمان ظاهر می شوند ، برود. اما برای مربی خوان فراندو ، که می خواهد این باشگاه به عنوان مارک هجومی فوتبال ، که آنها نیز تحت مربیگری قبلی خود سرجیو لوبرا بازی می کردند ، ادامه یابد ، کار ساده ای نخواهد بود.

اخبار

“ما همچنان به بازی با نام تجاری تهاجمی فوتبال ادامه می دهیم و بازی را در قسمت جلویی انجام می دهیم. این فلسفه باشگاه است و این همان چیزی است كه من را به سمت كار جذب كرده است. با نوع فوتبالی كه به آن اعتقاد دارم همسو است.” فراندو گفت.

FC Goa ، که فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان شد و اولین تیم هند برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شد ، از بازیکنانی مانند Ferran Corominas و Hugo Boumous ستاره مهاجم جدا شده است گلزنان گل در ISL طی سالهای گذشته.

آنها چند بازیکن با کیفیت ، داخلی و خارجی اضافه کرده اند و آشنایی آنها با شرایط داخلی در تلاش آنها حداقل برای صعود به مرحله پلی آف مفید خواهد بود.

ایگور آنگولو ، مهاجم کشنده اسپانیایی خود ، باشگاه گوا از ابتدا کار خود را ثابت می کند.

این مربی در مهاجمان دیگری مانند Aaren D’Silva ، Devendra Murgaonkar ، Ishan Pandita و Makan Chothe گزینه هایی برای حمایت از آنگولو دارد.

اما گوا مجموعه ای از میانه میدان های قدرتمند را دارد ، از جمله افراد برجسته در میان بازیکنان Edu Bedia که می تواند سرنوشت بازی را تعیین کند.

همچنین ، افرادی مانند براندون فرناندس ، لنی رودریگز ، آلبرت نوگوئرا و خورخه اورتیز ، بازیکن بین المللی هند ، باید نقش خود را به عنوان فیدر بازی کنند.

خروج افراد میانه میدان از قبیل احمد جاهو و هوگو بوموس ، فشار بیشتری به نوگورا وارد می کند ، وی باید خود را به عنوان پیوندی بین بدیا و آنگولو تثبیت کند.

سپس ایوان گونزالس و جیمز دوناچی مدافعانی وجود دارند که به غیر از سایر مدافعان محلی خط حمله را خنثی می کنند.

از طرف دیگر ، بنگالورو ، که یک بار موفق به کسب ISL شده است ، همچنین امیدوار است که یک شروع پیروزی داشته باشد و سهم مهاجم ستاره ، سونیل چتری ، کلیدی باشد.

تیم بنگالورو با داشتن واحدی کاملاً خوب به خود می بالد و از ابتدا حریف سرسختی خواهد بود.

چتری پرکار می تواند یک بازی را به تنهایی و با پشتیبانی از یک بازیگر قدرتمند پشت سر بگذارد ، شکست BFC سخت خواهد بود.

تبلیغ شده

چرخ دنده مهم دیگر در چرخ BFC ، متولی باتجربه Gurpreet Singh Sandhu است ، که رکورد 11 کلین شیت را در فصل گذشته حفظ کرد. نقش او به همان اندازه نقش چتری مهم خواهد بود.

همچنین انتظار می رود بنگالورو در نقش مهاجمین اصلی کلیتون سیلوا ، کریستین اپسث بازی کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله