ISL: دستان برنده دیرهنگام Roy Krishna ATK Mohun Bagan برابر ادیشا FC


یک برنده زمان آسیب دیدگی از روی کریشنا به ATK Mohun Bagan کمک کرد تا یک پیروزی سخت مقابل ادیشا FC ، در فصل 7 لیگ سوپرلیگ هند در ورزشگاه Fatorda در روز پنجشنبه کسب کند. کریشنا (90 + 5 “) ، سومین گل خود را در همین تعداد بازی به ثمر رساند تا اطمینان حاصل شود که مارینرز به بالای جدول ISL صعود می کند. هر دو تیم یک تغییر در ترکیب خود ایجاد کردند. مانویر سینگ ، با حضور در پنجاهمین حضور خود ، اولین شروع خود را برای تیم دریایی به دست آورد در حالی که دیگو موریسیو از ابتدا برای ادیشا FC شروع کرد. نیمه اول ثابت کرد که یک بازی cagey است اما هر دو طرف نتوانستند موقعیت های خود را بدست آورند و برتری خود را کسب کنند.

اخبار

ATKMB بر مبادلات اولیه تسلط داشت و دائما به جعبه مخالفان حمله می کرد. با این حال ، ادیشا خوب عمل کرد که فضاها را ببندد و عقب را محکم نگه دارد.

علی رغم برتری تیم هاباس در اوایل اوایل ، این ادیشا بود که یک موقعیت عالی را برای جلو انداختن به وقت استراحت از دست داد.

یک برنامه کار کاملاً خوب در دقیقه 38 ، کول الکساندر را از روی سانتر خطرناک وارد محوطه جریمه کرد. جیکوب ترات که بدون مارک بود ، کار را به پایان رساند اما نتوانست ضربه سر خود را به هدف برساند.

علی رغم از دست دادن ، ادیشا FC فقط برای دفاع از ATKMB برای خنثی کردن خطر همچنان درب خانه را می زد.

شاگردان حباس نیز فرصت بزرگی برای شکستن بن بست درست قبل از شکست داشتند. Subhashish Bose در یک محفل متلک برای جعبه کریشنا شلاق زد. مهاجم بین دو مدافع قرار گرفت اما ضربه سر او از بالای دروازه عبور کرد.

نیمه دوم سرگرم کننده بود و هر دو طرف یکدیگر را تهدید می کردند.

شاگردان استوارت باکستر بودند که پس از وقفه قدرتمندانه شروع کردند اما یک بار دیگر نتوانستند به دفاع ATKMB نفوذ کنند. مارینرز هم موقعیت های خود را داشت اما در مقابل دروازه بالینی نداشت.

تبلیغ شده

اما درست زمانی که به نظر می رسید بازی به تساوی می انجامد ، یک ضربه ایستگاهی کاملاً اجرا شده در زمان مصدومیت به مردان حباس کمک کرد تا سه امتیاز را بدست آورند.

تیری توپ را به داخل محوطه جریمه فرستاد و ساندش جهینگان با ضربه سر کریشنا توپ را به سمت دروازه شلیک کرد. این نتیجه باعث می شد که روند بدون برد ادیشا FC ادامه یابد.

مباحث ذکر شده در این مقاله