ISL: حیدرآباد FC توسط جامشیدپور FC با تساوی 1-1 برگزار شد

ISL: حیدرآباد FC توسط جامشیدپور FC با تساوی 1-1 برگزار شد

آریدان سانتانا در بازی ISL خود از دروازه بان جام جمپور FC گلزنی کرد.© توییتر


استفان ایزه با ضربه دقیقه 85 امتیاز جام جم را برای تیم جامدپور نجات داد تا به تیمش کمک کند حیدرآباد FC را در بازی سوپرلیگ هند در روز چهارشنبه به تساوی 1-1 برساند. آریدان سانتانا گل دوم خود در این دیدار را به ثمر رساند تا دقیقه 55 به حیدرآباد برتری یابد. در حالی که JFC هنوز طعم پیروزی را نچشیده است ، “Nizams” در این رقابت شکست ناپذیر است. کمتر از پنج دقیقه طول کشید تا حیدرآباد اولین حمله خود را انجام داد. عبور سریع از حیدرآباد به آنها اجازه می داد تا در عمق قلمرو جامدشپور سرمایه گذاری کنند اما آخرین تحویل آکاش میشرا به جعبه موفق به یافتن لیستون کولاکو نشد.

اخبار

جامشیدپور در کوارتر اول بر بازی مسلط بود. Nerijus Valskis و Alexandre De Lima با حملات مداوم دفاع خانه را روی انگشتان خود نگه داشتند. برای حیدرآباد ، لیستون جوان بلوغ فراتر از سن خود را نشان داد ، ضمن دفاع از دفاع ، از وظایف تهاجمی خود غافل نشد. او در دقیقه 12 نزدیک بود که نام خود را در جدول گل بزند اما ضربه ایستگاهی او در دقیقه 12 دیوار را شکست اما موفق به یافتن هدف نشد.

بدبختانه حیدرآباد توسط پست درست قبل از تنفس منکر شد. سانتانا پس از گرفتن نشانگر خود ، هالیچاران نارزاری را پیدا کرد که از کنار لالدینلیانا رانتلی دریبل زد. Narzary که همه کارها را به درستی انجام داده است ، ناامید شد که ضربه گوشه ای از دورش به تیر دروازه برخورد کرد.

تبلیغ شده

حیدرآباد پنج دقیقه پس از شروع مجدد با سانتانا از روی توپ برگشتی پیش افتاد. نارزاری با عبور از کنار رانتلی رقصید و ماشه را کشید. دروازه بان کومار فقط موفق شد آن را به مسیر سانتانا که توپ را به تور دروازه انتقال داد ، هدایت کند.

در کمتر از 20 دقیقه مانده بود ، JFC تصور کرد که آنها گلزنی کرده اند ، فقط به این دلیل که داور اجازه نداد. اما سرانجام تلاش آنها در دقیقه 85 نتیجه داد که ایزه از درون محوطه جریمه به خانه شلیک کرد. پاکسازی Chinglensana Singh از روی سانتر Nerijus Valskis به ویلیام لالنونفلا رسید که توپ را برای Eze گذاشت. نیجریه ای با شوت محکم خود اشتباه نکرد.

مباحث ذکر شده در این مقاله