ISL: تیم حیدرآباد FC Bengaluru FC را در تساوی بدون گل برگزار می کند


حیدرآباد FC روز شنبه به یک بن بست ، در سوپرلیگ هند ، تقسیم شد و با بنگالورو FC در ورزشگاه Fatorda تقسیم شد. گرفتن چهار امتیاز از دو مسابقه بهترین شروع لیگ برای حیدرآباد است. با این حال ، یک شب ناامید کننده برای Bengaluru FC ، که هنوز طعم یک برد در این فصل را ندارند. دو طرف قصد حمله را از روی کلمه go نشان دادند و BFC اولین تلاش خود را از همان دقیقه پنجم انجام داد.

اخبار

آشیق کورونیان شانس خود را از راه دور امتحان کرد اما تلاش او قبل از اینکه توسط خادم حیدرآباد سوبراتا پل جمع شود انحراف داشت. معلوم شد که این تنها تلاش برای گلزنی در جلسه اول است.

مدافع حریف حیدرآباد در دفاع از ناامید بنگالورو ، که تلاش می کرد توپ را به سه نفر حمله کننده خود سونیل چتری ، کریستین اوپست و اودانتا سینگ برساند. بنگالورو در تلاش برای یافتن گزینه ای دیگر اقدام به شلیک از راه دور کرد که نتیجه آن بی فایده بود. در ادامه نیمه اول حیدرآباد تیم بهتری بود.

مردان زرد رنگ در دقیقه 25 از روی ضربه ایستگاهی Lluis Sastre به برتری رسیدند. دروازه بان بنگالورو ، گورپریت سینگ ساندو ، ضربه سر آریدان سانتانا را با مهار تمام وقت مهار کرد تا امتیازات به سطح خوبی برسد. حیدرآباد با هالیچاران نارزاری ، جوئل چیانز و سانتانا که مرتباً هجوم می آوردند ، بنگالورو را به عمق قلمرو خود هل داد.

تبلیغ شده

با این حال ، قبل از تعطیلات ، مهمانان ضربه ای متحمل شدند زیرا خارجی ها – Chianese و Sastre لنگان از زمین بیرون رفتند و یاسر و شارما جایگزین این دو نفر شدند. با وجود ایجاد یک تغییر در نیمه زمان ، جایگزینی کریستین اوپسث با جایگزینی Dimas Delgado ، همچنان که برتری حریف در بازی ادامه داشت ، بنگالورو چیز دیگری برای ارائه نداشت.

تلاش سانتانا همچنان ادامه داشت که او یک موقعیت عالی را برای جلو انداختن تیمش در دقیقه 55 از دست داد. بعد از دریبل زدن از خط دفاع بنگالورو ، ضربه اسپانیایی از کنار دروازه دور شد. هر دو طرف بارها و بارها سعی کردند شبکه را از راه دور پیدا کنند و تلاش را مسدود کنند یا از هدف دور کنند.

مباحث ذکر شده در این مقاله