ISL: بریس مهاجم اسپانیایی ایگور آنگولو به گوا کمک می کند تا بنگالورو به تساوی 2-2 برسد


حمله دوتایی ایگور آنگولو ، مهاجم اسپانیایی ، بازگشت دیدنی FC Goa را رقم زد ، زیرا آنها روز یکشنبه در یک دیدار سوپرلیگ هند مقابل بنگالورو FC به تساوی 2-2 رسیدند. برای بنگالورو ، کلیتون سیلوا (دقیقه 27) و خوانان گونزالس (دقیقه 57) گلزنی کردند و تا پایان ساعت ، مردان سونیل چتری به دنبال یک پیروزی آسان بودند. گوا در اوایل بازی با مالکیت بنگالورو ، مالک توپ و میدان بود و شکل دفاعی خود را حفظ کرد.

اخبار

با این حال ، هر دو تیم نتوانستند فرصت های مشخصی را در کوارتر ابتدایی ایجاد کنند. اولین ضربه خود را بنگالورو در دقیقه 11 به ثمر رساند ، وقتی که آشیک کورونیان از سمت چپ به ضرب گلوله کوبید و سه مرد را ضرب و شتم کرد ، قبل از اینکه روی پای راست ضعیف خود حرکت کند.

با این حال ، تلاش آرام او توسط محمد نواز ، متولی گوا جمع آوری شد. سه دقیقه قبل از رسیدن نیم ساعت ، بازدیدکنندگان به شکلی غیرمعمول برتری خود را به دست آوردند و این باعث ایجاد سردرگمی در جعبه گوا شد. بعد از پاکسازی Jorge Ortiz Mendoza از سمت چپ ، پرتاب Harmanjot Khabra از سمت چپ انجام شد.

سیلوا اولین کسی بود که واکنش نشان داد و راهی خانه شد تا بنگالورو را به برتری برساند. تا دقیقه 45 بود که گوا اولین ضربه خود را به دروازه زد. عبور سریتون فرناندس آنگولو را پیدا کرد که ضربه او دقیقاً به دروازه بان بنگالورو گورپریت سینگ ساندو رسید. بازدیدکنندگان پس از تغییر انتها ، یک تغییر ایجاد کردند و دشورن براون جایگزین کریستین اوپست شد.

بنگالورو خیلی زود برتری خود را دوبرابر کرد و دوباره با یک موقعیت ضرب و شتم همراه شد ، خوانان در لیست گلزنان قرار گرفت – صدمین گل این تیم در تاریخ ISL. دفاع گوا در حالیکه ضربه آزاد کرونیان با ضربه سر براون به سمت اریک پارتالو سر می زد ، چرت می زد.

تبلیغ شده

استرالیایی با ضربه سر توپ را راهی گونزالس کرد. اسپانیایی از فاصله نزدیک خطایی انجام نداد و روی والی به گل رسید. گوا حدود دو ساعت تعویض حمله انجام داد و براندون فرناندس و آلبرتو نوگوئرا را به میدان آورد و خیلی زود با دو گل آنگولو در مدت زمان سه دقیقه به مسابقه راه یافت.

آنگولو در پی پیوند دوست داشتنی بین فرناندس و نوگوئرا ، ابتدا با یک بازی زیبا (66 ام) کسری بازی را کم کرد. این مهاجم پس از ارسال یک پاس مربع از سمت راست ، الکساندر جسوراج را به سمت دروازه برای گل تساوی به ثمر رساند (69). مندوزا در زمان مصدومیت فرصتی برای گلزنی به عنوان برنده برای گوا داشت. با این حال ، ضربه او توسط Sandhu دور نگه داشته شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله