ISL: اولین تورنمنت مهم هند از زمان قفل شدن COVID-19 برای شروع بازی


پشت درهای بسته و با اقدامات گسترده ای از اقدامات ایمنی بهداشتی ، سوپرلیگ هند فوتبال (ISL) جمعه جمعه اینجا آغاز می شود و اولین تورنمنت مهم کشور است که از زمان اجرای قفل COVID-19 هشت ماه پیش برگزار می شود. قهرمان سابق ATK موهون باگان و کرالا بلاستر مراحل را با اتفاقی که انتظار می رود در استادیوم GMC در اینجا برگزار شود آغاز می کنند. اما بدون شک اولین بازی بزرگ این فصل بازی ATK Mohun Bagan و SC East Bengal در Fatorda در 27 نوامبر خواهد بود ، این دو وزنه بردار در یک آواتار جدید رقابت بیش از یک قرن خود را تمدید می کنند.

اخبار

ATK Mohun Bagan که در اولین تورنمنت خود پس از ادغام تیم های قهرمان فصل گذشته ISL و I-League در یک باشگاه بازی می کند ، به عنوان پیشگام عنوان در هفتمین دوره مسابقات سودآور مبتنی بر حق امتیاز آغاز خواهد شد.

آنها در حالی که هسته اصلی قهرمان فصل گذشته ATK مانند روی کریشنا ، ملی پوش فیجیان را که در دفاع دفاعی مخالف بود ، در برخی از بازیکنان با کیفیت مانند Sandesh Jhingan مدافع ستاره هند طناب زده اند.

روی فصل گذشته با 15 گل از 21 مسابقه بهترین گلزن مشترک فصل گذشته بود و 6 پاس گل نیز داد. وی در فینال به عنوان کاپیتان انتخاب شد زیرا ATK به سومین عنوان ISL خود ناخوشایند می پرداخت و به عنوان سرپرست لباس تازه تاسیس ATK Mohun Bagan برمی گردد.

FC Goa ، که فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان شد و اولین تیم هند برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شد ، با فرار کورومیناس و هوگو بوموس ، مهاجمان ستاره سخت ضربه خواهد دید.

هر دو این بازیکنان در طول سال ها خود را به عنوان گلزنان ترسیده در ISL معرفی کردند.

هر چند آنها همچنین چند بازیکن با کیفیت نیز اضافه کرده اند و دانش آنها از شرایط خانه در تلاش آنها حداقل برای رسیدن به مرحله پلی آف مفید خواهد بود.

برنده سابق بنگالورو اف سی ، زیر نظر کارلس کوادرات ، با مجموعه ای از بازیکنان برتر هند و خارجی های ثابت ، در میان علاقه مندی های همیشگی قرار خواهد گرفت.

کوادرات اطمینان حاصل کرده است که بازیکنان اصلی وی از تیم برنده عنوان 19-2018 همچنان در این تیم حضور دارند.

سرمربی اسپانیایی علاوه بر گورپریت سینگ ساندو برنده دوبار دستکش طلایی و سونیل چتری ، بالاترین گلزن هند در ISL ، همچنین موفق شده است خوانان مدافع و اریک پارتالو و دیماس دلگاد هافبک ها را به تساوی بکشاند.

تعدادی از بازیکنان جوان و با استعداد آنها نیز حفظ شده اند ، از جمله آشیق کورونیان و از همه مهمتر ، اودانتا سینگ با کیفیت.

بمبئی سیتی FC یکی دیگر از تیم هایی است که پس از تغییرات فاحش از فصل گذشته ، حداقل حضور در مرحله پلی آف را هدف خواهد گرفت. با خرید گروه فوتبال سیتی مستقر در ابوظبی در اکثر سهام سهام Mumbai City FC ، این باشگاه تیم را به شکلی بزرگ اصلاح کرده است.

بزرگترین نام پیوستن سرمربی سرمربی لوبرا از FC Goa است.

لوبرا FC Goa را به فینال فصل 19-19 2018 هدایت کرد و در بیشتر قسمت های فصل گذشته که Gaurs جایگاه خود را در بالای جدول لیگ تقویت کرد ، مسئول بود.

او چند بازیکن با کیفیت بالا از FC Goa را در قالب Mourtada Fall ، Mandar Rao Dessai و Hugo Boumous – قهرمان لیگ با 11 گل و 10 پاس گل در 15 مسابقه به ارمغان آورده است.

باشگاه ورزشی تازه وارد بنگال شرقی ، تحت هدایت رابی فاولر ، اسطوره لیورپول ، و دو بار قهرمان ISL ، چنایین FC می تواند در میان اسب های تاریک باشد.

این مسابقات که از نوامبر تا مارس ادامه خواهد داشت ، با توجه به بیماری همه گیر محدود به یک مکان واحد است.

طبق پروتکل های مشترک با توله ها ، همه افرادی که در این مسابقات شرکت می کنند ملزم به ارائه به روزرسانی های بهداشتی روزانه از طریق برنامه ای هستند که مخصوصاً برای این منظور طراحی شده است.

همه تیم ها از زمان ورود به این کشور ساحلی در یک محیط زیست ایمن اقامت داشته اند.

10 فرانچایز رقیب به سه گروه تقسیم شده اند که گروه A شامل چهار تیم و گروه B و C متشكل از سه طرف است.

تبلیغ شده

ISL همچنین یک تیم پزشکی مرکزی تشکیل داده و یک افسر بهداشت لیگ به کار گرفته است که دستورالعمل های عملیاتی را صادر می کند و اجرای آنها را از طریق مسابقات تضمین می کند.

ISL همچنین موظف شده است که باشگاه ها یک افسر بهداشتی برای خودشان استخدام کنند که مسئول تأمین سلامت و ایمنی بازیکنان / مسئولان تیم در طول فصل باشد.

مباحث ذکر شده در این مقاله