ISL: ادیشا FC گل تساوی آخرین لحظه را برای برگزاری جامش پپور FC در هیجان انگیز بدست آورد


ضربه دو جانبه Super-sub Diego Mauricio به ادیشا FC کمک کرد تا یک بازگرداندن خیره کننده داشته باشد زیرا آنها جامدشپور FC را به تساوی 2-2 در بازی سوپرلیگ هند ، در روز یکشنبه منتقل کردند. نریخوس والسکیس از جامشدپور در نیمه اول با تسلط بر دو برابر گل (12 ‘، 27’) ، تیم خود را در یک موقعیت فرماندهی در تیلاک میدان قرار داد. مائوریسیو پس از شکستن لیمو ، عناوین اصلی را به دست آورد و در دقیقه 77 قبل از بردن تساوی خیره کننده زمان مصدومیت ، یک نفر را عقب بکشد تا تساوی 2-2 را به پایان برساند.

اخبار

طولی نکشید که مردان اوون کویل توانستند از بن بست عبور کنند. در حالی که ده دقیقه از بازی نگذشت ، کمالجیت سینگ دروازه بان ادیشا نتوانست با یک سانتر برخورد کند و درگیری دروازه حریف رخ داد. این کار با چرخش والسکیس و شوت از فاصله نزدیک به سمت دروازه به پایان رسید ، فقط برای ضربه زدن به دست گاوراو بورا ، مدافع ادیشا و در نتیجه یک پنالتی. والسکیس اشتباهی نکرد ، و تیمش را زودتر از پیش نتیجه داد.

در حالی که هر دو تیم برای ایجاد موقعیت تلاش می کردند ، بازی بعد از گل خنک شد. اما این والسکیس بود که دوباره آن را از لجبازی لرزاند. و باز هم ، این یک اشتباه دفاعی ادیشا بود که منجر به آن شد. در نیمه ی نیم ساعت ، مدافع Shubham Sarangi برای پاک کردن یک صلیب جهش کرد اما فقط موفق شد آن را به مسیر والسکیس هدایت کند. لیتوانیایی که با زاویه سختی روبرو بود ، با یک محرک قدرتمند توانست آن را در هم بکشد.

ادیشا حملات گاه به گاه خود را با مارسلینیو انجام می داد ، به ویژه که در نیمه اول همچنان یک حضور تهدیدآمیز بود. اما آنها تلاش کردند تا شانس های مشخصی ایجاد کنند.

آنها در نیمه دوم با مهاجم مانوئل اونوو که در چند نوبت بسته شده بود زنده شدند. در دقیقه 53 اسپانیایی قبل از شوت زدن درون محوطه جریمه برید. تلاش او بسیار گسترده بود. سپس در دهه 60 ، ضربه آکروباتیک او توسط TP Rehenesh دروازه بان جامدشپور به خوبی مهار شد.

تبلیغ شده

در حالی که Rehenesh در دقیقه 74 به دلیل کنترل توپ در خارج از محوطه جریمه از بازی اخراج شد ، درام بیشتری داشت. Mauricio بازیکن تعویضی ضربه ایستگاهی را به دروازه زد اما توپ خیلی زود به او برگشت و او توانست آن را وارد دروازه کند.

با دفاع جمعی ده نفره جمشیدپور ، به نظر می رسید که ادیشا وقت خود را تمام می کند. با این حال ، موریسیو ایده های دیگری داشت. در وقت استراحت ، بازیکن برزیلی شوت محکمی را از درون محوطه جریمه به بیرون زد که هیچ دروازه بان نمی توانست آن را دفع کند و امتیازات نخست فصل را به تیمش واگذار کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله