Ishant Sharma بولینگ را با شیب کامل در آکادمی ملی کریکت آغاز می کند

Ishant Sharma شیب کامل بولینگ را در آکادمی ملی کرکت آغاز می کند

ایشانت شارما در حال پارگی عضله مایل داخلی چپ است.© اینستاگرام


سریعترین بولینگ ارشد هند ، ایشانت شارما روز چهارشنبه در آکادمی ملی کریکت کاملا شیب خود را از دست داد تا از 17 دسامبر در استرالیا برای مسابقات چهار مسابقه هند آماده شود. یک بازی برای دهلیز پایتخت در برابر سانریسرز حیدرآباد قبل از اینکه “پارگی عضله مایل داخلی چپ” قبل از موعد به کار خود پایان دهد.

اخبار

آسیب دیدگی در زبان مشترک فشار جانبی است و ایشانت در NCA مشغول انجام کارهای گسترده توانبخشی خود زیر نظر مراقب مدیر Rahul Dravid و رئیس بدن فیزیکی Ashish Kaushik است

روز چهارشنبه ، ESPNCricinfo روی دستگیره توییتر خود ، یک کلیپ یک دقیقه ای از 32 ساله را منتشر کرد که از دور قبل در حال بولینگ بود.

دراوید و منتخب اصلی سونیل جوشی کاسه ایشانت را تماشا کردند. او عمدتا در حال بولینگ تک استپ با کارکنان مربیگری NCA مانند پاراس مهامبری و منصورخان نیز بود.

رئیس BCCI ، Sourav Ganguly در مصاحبه اخیر خود با PTI گفته بود كه آنها انتظار دارند كه ایشانت قبل از اولین آزمون در آدلاید مناسب شود.

“بله ، ما انتظار داریم كه ایشانت برای مسابقات تست برگردد. او قبلاً از دورهای كوتاه تر و دوره های طلسم كوكینگ شروع كرده است. او در NCA بازی كرده است. “دو بازی درجه یک در استرالیا ،” گنگولی گفته بود.

تبلیغ شده

اگر ایشانت موفق به انجام سه بازی در استرالیا شود ، به عنوان دومین بازیکن تند و سریع هندی که 100 تست بازی می کند به Kapil Dev ملحق می شود.

او همچنین از رسیدن به 300 ویکت سه ویکت خجالتی است که این یک موفقیت مهم نیز خواهد بود حتی در میان سرعت گیرانی که به آن نقطه عطف خاص رسیده اند ، کمترین سرعت است.

مباحث ذکر شده در این مقاله