IPL 2023: Yashasvi Jaiswal، Adam Zampa راجستان رویالز را برای پیروزی 32 ران جامع بر چنای سوپر کینگز راهنمایی کردند.

یاشاسوی جیسوال نویدبخش یک بار دیگر استعداد خود را نشان داد و نیم قرن قبل از اینکه اسپینرهای راجستان رویالز چنای سوپر کینگز را خفه کنند تا یک برد راحت در 32 ران ثبت کنند و در روز پنجشنبه به بالای جدول IPL صعود کنند، استعداد خود را به نمایش گذاشت. جیسوال (77 امتیاز از 43) فرم غنی خود را با سومین پنجاه سالگی خود در مسابقات ادامه داد. استادیوم ساوای منسینگ اسپینرها آدام زامپا (3/22 در 3 اور) و راویچاندران اشوین (2/35) سپس پنج ویکت را بین خود به اشتراک گذاشتند تا CSK را به 170 برای 6 محدود کنند، علیرغم تلاش روتوراج گایکواد (47) و شیوام دوبه (52).

با این برد، رویالز به بالای جدول رفت، در حالی که CSK به رتبه سوم سقوط کرد.

برخلاف RR، بازکننده‌های CSK قبل از اینکه گایکواد که روی چهار رها شده بود، غل و زنجیر را شکست و به جیسون هولدر (0/49) ضربه ای چهار در اواسط آن زد، قبل از اینکه در چهارمین پای مربعی عقب عقب شش را ترک کرد، به سختی پیش رفت. بر فراز.

سانجو سامسون، کاپیتان RR، فشار را با چرخش بولینگ از هر دو انتها تشدید کرد و حرکت سودآوری داشت.

دوون کانوی (8) به مبارزه ادامه داد و با افزایش نرخ اجرای مورد نیاز، مجبور شد در اواسط خاموشی، یک تخته تحویل زامپا به Sandeep Sharma را بزند.

گایکواد که از ویکت مزاحم نشده بود، مدام مرزها را هر بار می دزدید تا تیک تاک جدول را حفظ کند، قبل از اینکه زامپا یک بار دیگر ضربه ای بزند تا از شر فرد خطر خلاص شود.

CSK در نیمه راه 72 برای دو بود.

اشوین (2/35) سپس ویکت های آجینکیا راهانه (15) و “بازیکن ضربه ای” آمباتی رایودو (0) را به دام انداخت تا شانس CSK را بیشتر کند. اما دوبی برنامه های متفاوتی داشت. او سرعت را بالا برد و با زدن چند ششک بسیار مورد نیاز به CSK نوری از امید داد.

همه کاره سومین نیم قرن متوالی خود را با کمک چهار شش و دو چهار به ارمغان آورد. با این حال، او نتوانست طرف خود را از خط خارج کند.

جیسوال قبل از باز کردن اینینگ ها، با یک نوت تهاجمی شروع کرد و به مرزهای اطراف زمین برخورد کرد.

او آکاش سینگ (0/32) را هدف قرار داد و در همان اوور اول، سه ضربه چهار را زد. این بازیکن جوان اولین توپ مسابقه را با فاصله از روی پوشش زد و سپس دو توپ بعدی را به پوشش اضافی عمیق و میدیک عمیق برای همان نتیجه فرستاد.

بازکننده راجستان سپس 18 ران از اور دوم سینگ جمع آوری کرد. جیسوال سه بار توپ را به سمت مرز ارسال کرد و همچنین یکی از آنها را به مدت شش بار پرتاب کرد.

با تنبیه توشار دشپنده (2/42) و سینگ، کاپیتان CSK، MS Dhoni، اسپین را در قالب Maheesh Theekshana (1/24) معرفی کرد که یک طلسم افتتاحیه خوب انجام داد.

جیسوال، با این حال، تا نیم قرن خود را در 26 توپ دوید.

جاس باتلر نیز به حزب پیوست و چند مرز را شکست. هر دو با هم یک پایه باز 86 دوند قبل از اینکه ضربه آرام 27 ران انگلیسی توسط راویندرا جادجا (1/32) به پایان برسد.

بولرهای CSK توانستند مرزها را پس از ویکت محدود کنند و سپس یک فروپاشی مینی باتینگ را ایجاد کردند.

دشپنده در بازگشت برای دومین جادوی خود، کاپیتان سانجو سامسون (17) را اخراج کرد و همچنین در اوور چهاردهم ویکت جایزه جیسوال را که در حال ضربه زدن بود به دست آورد.

سپس تیکشانا بازگشت تا شیمرون هتمایر (8) را که بسیار پرطرفدار است بفرستد.

Padikkl و Jurel سپس 48 دوش به سمت فاگ اینینگ اضافه کردند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله