IPL 2023: Virat Kohli’s Massive 103m Six Stuns Faf Du Plessis. واکنش RCB Skipper’s Gold است

تماشا کنید: Virat Kohlis Massive 103m Six Stuns Faf Du Plessis.  RCB Skippers Reaction طلا است

ویرات کوهلی ششمین تن IPL خود را به ارمغان می آورد© توییتر

ویرات کوهلی، بازکننده رویال چلنجرز بنگلور، پس از مطرح کردن قرن خود در روز پنجشنبه در بازی IPL 2023 مقابل سان رایزرز حیدرآباد، بار دیگر مورد بحث قرار گرفت. خمیر راست دست به خشکسالی قرن چهار ساله خود در IPL پایان داد و تنها در 62 توپ به سه رقم رسید. در تعقیب و گریز 187، کوهلی از همان اولین توپ تمام اسلحه‌های خود را به آتش کشید و 12 مرز و چهار شش را در تمام ضربه‌اش شکست. سبک ضربه زدن تهاجمی او نه تنها RCB را به پیروزی در هشت ویکت رساند، بلکه تمجیدها را از سراسر جهان به دست آورد.

در طول هشتمین اوور تعقیب و گریز RCB، کوهلی یک شش 103 متری تحویل بوونشوار کومار را شکست و کل جمعیت را متحیر کرد. زیبایی ضربه باعث شد فاف دو پلسیس کاپیتان RCB در وای باشد، زیرا او نمی توانست خود را از تمجید از هم تیمی خود در حالی که در انتهای غیر مهاجم ایستاده بود کنترل کند.

هاینریش کلاسن قدرت ضربه‌های بزرگ خود را به نمایش گذاشت و شش شش شش و هشت چهار را در جریان ضربه 104 ران 51 توپی خود به ثمر رساند تا SRH را از 28 به 2 در اور پنجم به 186 برای پنج برساند.

اما کوهلی (100) برنامه های دیگری داشت زیرا او و دو پلسیس (71) به RCB کمک کردند تا هدف را با توپ شکوه خود در راه رسیدن به جایگاه افتتاحیه 172 دونده که بالاترین مشارکت فصل بود، تعقیب کند. چهار توپ خالی

پس از این پیروزی، RCB به دلیل نرخ خالص بهتر خود به رده چهارم صعود کرد، اگرچه آنها با هندی های بمبئی در 14 امتیاز مساوی هستند. با این حال، آنها باید در مسابقه بعدی خود پیروز شوند تا در ترکیب باقی بمانند زیرا Chennai Super Kings و Lucknow Super Giants در یک بازی مانده به پایان در 15 امتیاز هستند.

کوهلی در ناک 63 توپی خود چهار ماکسیمم و 12 چهار ضرب را زد، در حالی که دو پلسیس در ضربه 47 توپی خود 7 ضربه چهار و دو شش ضربه زد و آن دو در یک مسترکلاس تعقیب و گریز به پایان رسیدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله