IPL 2023: Virat Kohli فرصت گرفتن سخت را با هم تیمی RCB در ترکیب به هم می زند. تماشا کردن

تماشا کنید: Virat Kohli فرصت گرفتن سخت را با هم تیمی RCB در میکس به هم می زند

Virat Kohli در طول تعقیب و گریز 175 دونده PBKS یک شکار مطلق به وجود آورد.© توییتر

رویال چلنجرز بنگلور (RCB) روز پنجشنبه در IPL 2023 یک پیروزی اخلاقی را به نام خود ثبت کرد و در استادیوم IS Bindra در موهالی با 24 ران شکست پنجاب کینگز (PBKS) شد. با این برد، RCB به نیمه بالای جدول امتیازی صعود کرد و رده پنجم را به خود اختصاص داد. با تعقیب یک هدف 175، PBKS در 18.2 اور به مدت 150 باول بیرون رفت و محمد سراج چهار ویکت گرفت. ویرات کوهلی، که کاپیتان ایستاده RCB برای این مسابقه بود، نیم قرن 48 خود را ثبت کرد و در طول تعقیب و گریز 175 دونده PBKS، یک شکست مطلق به وجود آورد.

این حادثه در آخرین توپ اوور هفدهم رخ داد، زمانی که هارشال پاتل یک پرتاب آبدار به جیتش شارما زد، که او توپ را اشتباه زد و توپ را اسکی کرد.

کوهلی، که در طولانی مدت مستقر شده بود، به سمت شکار رفت، اما متوجه شد که سویاش پرابهودسای از میانه عمیق وارد میدان شده است.

بنابراین، او بلافاصله دستانش را در هوا گذاشت و به پرابهودسای نشان داد که آن را تحت کنترل دارد.

در حالی که کوهلی در نهایت توپ را رها کرد که کار آسانی نبود، به نظر می رسید که ایستاده RCB با حضور پرابهودسایی که زمانی که می خواست توپ را بگیرد از او دور نبود، حواسش پرت شد.

با این حال، 4/21 سراج به RCB کمک کرد تا پنجاب کینگز را با 150 امتیاز در 18.2 اور بردارد تا یک برد روحیه‌بخش را ثبت کند.

سراج چهار ویکت و وانیندو هاسارانگا دو ویکت و هارشال پاتل و وین پارنل هر کدام یک ویکت را به دست آوردند. برای PBKS پرابهسیمران سینگ با 46 امتیاز از 30 بالاترین امتیاز را به دست آورد در حالی که جیتش شارما در 27 تحویل امتیاز 41 را به دست آورد.

RCB اکنون در بازی بعدی خود در روز یکشنبه راجستان رویالز را خواهد گرفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله