IPL 2023: Virat Kohli در بازی RCB vs CSK Clash 10 درصد از هزینه مسابقه جریمه شد – دلیل این امر چیست

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در طول IPL 2023© BCCI

ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور، پس از دیدار روز دوشنبه لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل چنای سوپر کینگز در ورزشگاه ام چیناسوامی بنگالور، 10 درصد از هزینه بازی خود را جریمه کرد. با توجه به توصیه‌ای صادر شده توسط هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI)، کوهلی به دلیل «نقض قوانین رفتاری IPL» به دلیل شکست RCB در هشت دور در برابر قهرمانان چهار دوره مجرم شناخته شد. ویرات کوهلی، بازیکن رویال چلنجرز بنگلور (RCB) به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان بازی تاتا در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل چنای سوپر کینگز (CSK) در ورزشگاه ام چیناسوامی، 10 درصد از مبلغ بازی خود را جریمه کرد. بنگالورو،” مشاوره گفت.

وی افزود: “آقای کهلی طبق ماده 2.2 قانون رفتار IPL به جرم سطح 1 اعتراف کرد.”

در حالی که به طور خاص در مشاوره ذکر نشده است، این جریمه به احتمال زیاد به دلیل جشن های تهاجمی کهلی پس از اخراج شیوام دوبه، باتجر CSK اعمال شده است. دوبی یک ضربه سریع 52 از 26 توپ بازی کرد و توسط وین پارنل، بازیکن سریع RCB اخراج شد.

جریمه مشابهی به هریتیک شوکین، اسپینر سرخپوستان بمبئی، پس از جشن های او و متعاقب آن مشاجره در زمین با نایتش رانا، کاپیتان نایت رایدر کلکته، تعلق گرفت.

در مسابقه روز دوشنبه، دوون کانوی 83 توپ را از 45 تحویل گرفت، در حالی که شیوام دوب به 27 توپ 52 ضربه زد، زیرا CSK پس از درخواست اولین ضربه زدن، امتیاز 226 را برای شش ارسال کرد.

در پاسخ، RCB در 218 برای هشت به پایان رسید.

فاف دو پلسیس کاپیتان RCB (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 بر 36) CSK را تا زمانی که در کریس قرار گرفتند، ترساندند و 126 دوش را برای ویکت سوم به اشتراک گذاشتند تا امید به یک برد معروف را افزایش دهند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله