IPL 2023: Virat Kohli بوسه به آنوشکا شارما در طول مسابقه RCB می زند. واکنش او ویروسی است. تماشا کردن

تماشا کنید: Virat Kohli بوسه را به Anushka Sharma در طول مسابقه RCB می زند.  واکنش او ویروسی است

ویرات کوهلی (L) و آنوشکا شارما در IPL 2023© توییتر

این یک بازی خوشحال کننده برای رویال چلنجرز بنگلور بود زیرا آنها راجستان رویالز را با 7 ران در دیدار خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز یکشنبه شکست دادند. مسابقه به پایان رسید، اما بازی های میدانی خوب و بولینگ منظم از هارشال پاتل برای پایان مسابقه کافی بود. ویرات کوهلی نتوانست با خفاش کمک کند اما ژست عاشقانه او برای همسر آنوشکا شارما در طول مسابقه قلب های زیادی را به دست آورد. در 14هفتم در طول اینینگ، یاشاسوی جیسوال هارشال را مستقیماً به زمین کوبید، اما در نهایت به راحتی برای کوهلی گرفتار شد.

خمیر ستاره بازی را کامل کرد و فوراً به عقب برگشت تا بوسه ای پرنده را به سمت آنوشکا در جایگاه دمید. آنوشکا از این ژست هیجان زده شد و واکنش های او نیز در دوربین ثبت شد.

اتهامات دیرهنگام به رهبری دروو ژورل برای راجستان رویالز کافی نبود زیرا یک قرن ایستاده بین کاپیتان فاف دو پلسیس و گلن ماکسول باعث شد تا رویال چلنجرز بنگلور در دیدار یکشنبه خود در لیگ برتر هند، یک برد هیجان انگیز هفت ران را رقم بزند.

مکسول (77 توپ از 44 توپ) و دو پلسیس (62 توپ از 39 توپ) دعوت شده به خفاش، 127 دوش را برای ویکت سوم از تنها 66 ارسال به قدرت RCB به 189 برای 9 در 20 اور به اشتراک گذاشتند.

دودوت پادیکال (52 توپ از 34 توپ) به اولین 50 توپ خود در این فصل زد و یاشاسوی جیسوال 47 را برای یک شراکت 98 ران برای ویکت دوم به دست آورد، اما رویالز در تعقیب دوندگی عقب ماند و در پنج اور آخر شتاب گرفت.

ژورل با 16 توپ (2×4؛ 2×6) بازی کوتاهی با 34 توپ انجام داد. اما آنها در پایان با هفت ران کوتاه آمدند و به 182 برای 6 در 20 اور رسیدند.

رویالز به 20 ران در فینال با بولینگ توسط هارشال پاتل نیاز داشت اما توانست تنها 12 را به ثمر برساند.

بنابراین، رویالز سومین شکست خود را در هفت مسابقه متحمل شد اما به دلیل نرخ خالص برتر (0.844) در صدر جدول امتیازات باقی ماند.

هارشال پاتل (4-0-32-3) منتخب بولرهای RCB بود در حالی که دیوید ویلی (4-0-26-1) و محمد سراج (4-0-39-1) نیز نقش های خود را بازی کردند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله