IPL 2023: Virat Kohli برای بازی Golden Duck در مقابل RR اخراج شد، طرفداران RCB مات و مبهوت ماندند. تماشا کردن

ویرات کوهلی به دلیل اردک مقابل RR در IPL 2023 اخراج شد© BCCI

جمعیت حاضر در استادیوم ام چیناسوامی در بنگالورو به دلیل اخراج ویرات کوهلی به دلیل اردک طلایی در دیدار روز یکشنبه مقابل راجستان رویالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023، حیرت زده ماندند. اخراج در همان توپ اول مسابقه انجام شد، زیرا ترنت بولت یک تحویل مستقیم به زمین زد که کمی در هوا چرخید و کوهلی در نهایت خط را کاملا از دست داد. توپ به لنت های او برخورد کرد و داور هیچ تردیدی در دادن تصمیم خود به نفع توپ گیر نداشت. این دهمین اردک کوهلی در IPL بود که از بین آنها هفت اردک طلایی بودند.

سانجو سامسون، کاپیتان راجستان رویالز (RR) برنده مسابقه شد و تصمیم گرفت ابتدا به میدان برود.

در مسابقه ویژه ‘Go Green’، رویال چلنجرز بنگلور با پیراهن سبز رنگ به میدان می‌آید تا در صدر جدول راجستان رویالز قرار بگیرد. در مسابقه قبلی، RCB مقابل پنجاب کینگز با 24 ران پیروز شده بود در حالی که RR دومین مسابقه خود را در مسابقات توسط لاکنو سوپر جاینتز شکست داده بود.

برای RCB دیوید ویلی جایگزین وین پارنل شده است و فاف دو پلسیس به عنوان بازیکن تاثیرگذار در تیم به بازی خود ادامه خواهد داد. RR با همان XI بازی کننده بازی خواهد کرد.

ویرات کوهلی، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور در حین بازی گفت: “انتخاب بسیار آسان بود، ابتدا می زدیم. این ویکت خشک به نظر می رسد و خشک تر می شود و ممکن است اول از هم بپاشد. من این را نگفتم. به سانجو، اما من خیلی خوشحالم که اول ضربه می زنم. هر دوی ما می توانیم کاری را که می خواستیم انجام دهیم. آنها دفعه قبل به من اطلاع دادند که ممکن است مجبور باشم چند بازی را کاپیتان کنم، چیزی که من به انجام آن عادت ندارم. بنابراین من” خوشحالم که وارد بازی می شوم، آماده ادامه هر کاری که فاف انجام داده است. تیم به خوبی پاسخ داده است، ما با انرژی زیادی بازی می کنیم و این در بازی گذشته نشان داده شد. یک تغییر برای ما، وین پارنل بیرون است و او خواهد آمد. دیوید ویلی جایگزین او شد.

کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، در حین بازی گفت: “ما ابتدا کاسه بازی می کنیم. با نگاهی به شرایط، طرف خود و آنها. بنابراین ما بولینگ را ترجیح می دهیم. اتاق رختکن ساده، صادقانه است و ما باید به روش خود احترام بگذاریم. در حال بازی هستند. ما با همان یازده نفر شروع می کنیم، ممکن است بعداً یک نفر اضافه شود.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله