IPL 2023: Virat Kohli با Sourav Ganguly دست می دهد، بحث را به پایان می رساند. تماشا کردن

تماشا کنید: ویرات کوهلی با سوراو گانگولی دست می دهد و جنجال را پایان می دهد

Sourav Ganguly (L) و Virat Kohli در IPL 2023© توییتر

جنجال پیرامون ویرات کوهلی و سوراو گانگولی سرانجام روز شنبه به پایان رسید، زیرا این دو کریکت باز افسانه ای پس از رویارویی بین دهلی کپیتالز و رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند (IPL) 2023 با یکدیگر دست دادند. آخرین باری که این دو تیم مقابل هم قرار گرفتند، دست دادن موضوع بحث و جدل بود، زیرا ویدیوهای مختلف حاکی از عدم احوالپرسی کهلی و گنگولی پس از بازی با یکدیگر بود. گزارش ها همچنین حاکی از آن است که این دو در پی این حادثه یکدیگر را در اینستاگرام آنفالو کرده اند. با این حال، پس از پیروزی دی سی در روز شنبه اینطور نبود زیرا این دو اسطوره با یکدیگر دست دادند و حتی در پایان رویارویی کوتاهی با یکدیگر صحبت کردند.

فیل سالت در حالی که دهلی کپیتالز خود را در لیگ برتر هند با برتری هفت ویکت مقابل رویال چلنجرز بنگلور زنده نگه داشت، نمایشی ظالمانه از ضربه زدن به توپ داشت.

ویرات کوهلی (55 امتیاز از 56) “بازگشت به خانه” خود را با پنجاه امتیاز برجسته به پایان رساند قبل از اینکه ماهیپال لومرور (54 بدون 29 امتیاز) با بهترین ضربه حرفه ای به رویال چلنجرز بنگلور را به 181 بر چهار رساند.

باترهای خارج از کشور دهلی که از اینجا به بعد نیاز به پیروزی در هر بازی داشتند تا در اسکله پلی آف شوتی داشته باشند، بدون ترس بازی کردند تا در مجموع در 16.4 اور به گل برسند.

علاوه بر توپ های هیجان انگیز سالت 87 از 45 توپ، دیوید وارنر (22 بر 14)، میچل مارش (26 بر 17) و ریلی روسوو (29 توپ از 21 امتیاز خارج از 21) فیلم های کوتاه به موقع تولید کردند.

این دومین برد متوالی دهلی بود و آنها باید چهار بازی باقیمانده خود را ببرند در حالی که RCB پنجمین باخت خود را در 10 مسابقه متحمل شد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله