IPL 2023: Venkatesh Iyer Slams Maiden Century، سرانجام به 15 سال انتظار برای KKR پایان داد

Venkatesh Iyer قرن خود را برای KKR در IPL 2023 جشن می گیرد© BCCI

ونکاتش ایر عملکرد درخشانی را برای به ثمر رساندن اولین گل خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در جریان رویارویی بین نایت رایدر کلکته و سرخپوستان بمبئی در روز یکشنبه ارائه داد. چپ دست خیلی زود پس از اخراج N Jagadeesan وارد خفاش شد و در مقابل حمله بولینگ MI کاملا راحت به نظر می رسید. اینینگ ها با 6 مرز و نه شش تا تزئین شده بود که بیشتر دویدن های او از ضربات زیبای کریکت بود. او قبل از اینکه در نهایت توسط رایلی مردیت اخراج شود، با شردول تاکور و رینکو سینگ شراکت مناسبی انجام داد.

این دومین قرن برای KKR در تاریخ IPL بود از زمانی که Brendon McCullum در اولین مسابقه مسابقات در برابر رویال چلنجرز بنگلور 158 را شکست داد. در حالی که بیش از 90 امتیاز به دست آمده است، این اولین بار از سال 2008 بود که یک خمیر KKR یک تن در این رقابت به ثمر رساند.

کاپیتان هندی بمبئی، سوریاکومار یداو، برنده مسابقه شد و ابتدا به میدان رفت.

در غیاب روهیت شارما، کاپیتان MI، که تصمیم گرفت با مشکل معده در مسابقه شرکت کند، سوریاکومار یاداو تیم را به میدان خواهد برد. در حالی که آرجون تندولکار اولین بازی IPL خود را برای MI انجام خواهد داد. KKR هیچ تغییری در یازده بازی خود ایجاد نکرد.

سرخپوستان بمبئی با پیروزی خود در آخرین بازی خود مقابل دهلی کپیتالز تقویت می شدند. در مقابل، کلکته نایت رایدرز پس از شکست مقابل سان رایزرز حیدرآباد با 23 ران وارد این مسابقه می شود.

سوریاکومار در حین بازی گفت: “دوست دارم ابتدا کاسه بازی کنم، ویکت خشک به نظر می رسد. توپ بعداً به خوبی روی خفاش می آید. روهیت بیرون است، او یک حشره معده دارد. وقت آن است که یک نمایش خوب ارائه کنیم. ما با یکی می رویم. عوض کن، دوان یانسن وارد می‌شود، استراحت کن همه چیز همین طور است.»

نیتیش رانا، کاپیتان نایت رایدر کلکته، پس از اینکه سکه به نفع او ورق نگذاشت، گفت: “به هر حال قرار بود اول ضربه بزنیم. حال و هوای اتاق رختکن خوب است، باید بولینگ خود را بهتر کنیم. ما معتقدیم که می توانیم 200-210 را تعقیب کنیم. من فکر می کنم ممکن است توپ در اینینگ دوم بچرخد. یک بازیکن نمی تواند یک تورنمنت را برای شما برنده شود، این یک ورزش تیمی است. برای ما خوب است که همه در حال گلزنی هستند. هدف ما این است که در این ویکت حدود 180 امتیاز کسب کنیم. با همین تیم بازی می کنند.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله