IPL 2023: Sachin Tendulkar لحظه دلگرم کننده ای را با پسر Arjun Tendulkar به اشتراک می گذارد، پیام قلب ها را می برد. تماشا کردن

تماشا کنید: ساچین تندولکار لحظه ای دلچسب را با پسرش آرجون تندولکار به اشتراک می گذارد، پیام قلب ها را می برد

ساچین تندولکار (L) و آرجون تندولکار© توییتر

این یک بازی به یاد ماندنی برای آرجون تندولکار بود زیرا این بازیکن جوان بازوی چپ اولین ویکت خود را در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در جریان مسابقه بین هندی های بمبئی و سان رایزرز حیدرآباد در روز سه شنبه به دست آورد. او یک طلسم منظم بولینگ را در اوورهای اولیه انجام داد و سپس برای انجام یک فینال مرتب برگشت که در آن تنها چهار ران را واگذار کرد. آرجون از سوی چندین بازیکن سابق کریکت تمجیدهای زیادی دریافت کرد و در پایان مسابقه، لحظه ای دلچسب را با پدر ساچین تندولکار به اشتراک گذاشت. کریکت باز افسانه ای هند از آرجون برای اجرایش تقدیر کرد و حتی یک شوخی خنده دار انجام داد.

او در رختکن MI گفت: “در نهایت یک Tendulkar دارای یک ویکت IPL است.”

مارک بوچر سرمربی تیم نیز به آرجون تبریک گفت و عملکرد بولینگ او را تحسین کرد.

“از پسرها خواستم که اگر توپ جدید را در دست گرفتند، لحن را تنظیم کنند و این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاد. پس، آفرین آرجون، که دقیقاً این کار را انجام داد. و سپس، در آخرین مرحله، اعصاب خود را در موقعیت نیمه استرس زا نگه دارید. باچر گفت: آفرین، قهرمان.

کامرون گرین قدرت بی رحمانه خود را در راه رسیدن به یک IPL دوشیزه به نمایش گذاشت قبل از اینکه آرجون با فشار شدید یک اور 20 درخشان را کسب کند، در حالی که سرخپوستان بمبئی با 14 ران سان رایزرز حیدرآباد را شکست دادند.

گرین (64 غیر از 40) و تیلاک وارما (37 از 17) سرخپوستان بمبئی را پس از ضربه زدن به امتیاز 192 برای پنج نفر اخراج کردند.

از آنجایی که توپ عجیب به سمت خفاش نمی آمد، بدست آوردن مرزها از همان ابتدا سخت بود، اما سانرایزرز از یک پاورپلی معمولی بازیابی کرد و با کمک بازکننده مایانک آگاروال (48 از 41) و هاینریش کلاسن (هنریش کلاسن) بازی را به عمق برد. 36 تخفیف 16).

در نهایت، آنها کوتاه آمدند و برای سومین شکست خود در پنج بازی، همگی 178 در 19.5 اور از بازی خارج شدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله