IPL 2023: Ricky Ponting، Kuldeep Yadav با کاهش چند شکار در برابر پادشاهان پنجاب، از پاتخت های دهلی خارج شدند. تماشا کردن

Kuldeep Yadav در حال فعالیت برای دهلی کپیتالز در IPL 2023© BCCI

دهلی کپیتالز روز چهارشنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 یک پیروزی هیجان انگیز را مقابل پادشاهان پنجاب به دست آورد، اما تلاش آنها در زمین بازی چیزهای زیادی را به دنبال داشت. پس از ارسال یک مجموع بزرگ روی تخته، DC در بولینگ خود منظم به نظر می رسید اما اشتباهات آنها در زمین باعث شد PBKS به بازی بازگردد. لیام لیوینگستون توسط Anrich Nortje در عمق میانی ویکت از زمین خارج شد در حالی که Yash Dhull نمی توانست یک گرفتن آسان را در عمق انجام دهد تا Atharva Taide را اخراج کند. حتی یک شانس فرار از دست رفت، زیرا هر دو ضربه‌زنان سرگردان مانده بودند، اما پرتاب بازیکن کاملاً ناموفق بود.

ریکی پونتینگ سرمربی دی سی به وضوح از تلاش میدانی ناراحت بود و حتی کولدیپ یداو هم نتوانست از فریاد زدن بر سر زمین‌بازان غافل شود، زیرا در طول مسابقات PBKS در حال کاهش بود.

پایتخت دهلی محاصره شده سرانجام با پیروزی در 15 ران در IPL، با پیروزی در پارتی به همه اما پادشاهان پنجاب از رقابت های پلی آف خارج شد.

دهلی کپیتالز که قبلاً از رقابت پلی آف خارج شده بود، سرانجام در آخرین مسابقه فصل خود به مهمانی آمد تا پس از اینکه PBKS تصمیم به کاسه بازی گرفت، امتیاز 213/2 را به ثبت رساند.

Rilee Rossouw در یک بازی 37 توپی 82 بدون توپ 82 بازی استثنایی به نمایش گذاشت، در حالی که Prithvi Shaw (54; 38b) نیز پس از حدود یک ماه در بازگشت خود به شدت ضربه پنجاهی زد زیرا DC اولین مجموع 200 گل خود را در این فصل به ثمر رساند.

در پاسخ، PBKS تنها 198/8 را در 20 اور تعیین شده علیرغم تمام حرکات میدانی انجام شده توسط DC، موفق کرد.

لیام لیوینگستون انگلیسی یک توپ 48 توپ 94 را با پنج توپ چهار و تا 9 شش تایی کوبید، اما این کافی نبود زیرا مجموع بسیار زیاد بود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله