IPL 2023: Prabhsimran Singh Scores Maiden Ton. واکنش ویرات کوهلی را نمی توان از دست داد

Prabhsimran Singh صدها شگفت‌انگیز را به نمایش گذاشت در حالی که پنجاب کینگز پس از یک شروع ناامید کننده بهبود یافت و در مسابقه IPL که باید برنده شود در روز شنبه، یک امتیاز رقابتی 167 بر 7 در برابر دهلی کپیتالز به ثبت رساند. بازکننده 22 ساله به خوبی کنترل می کرد زیرا 10 ضربه او به طناب ها رسید، در حالی که شش ضربه او در طول 65 توپ 103 از روی آن عبور کردند که تنها دومین ضربه T20 او در IPL بود. پرابهسیمران در اینینگ‌های خود به خوبی گام برداشت و از 30 توپ اول خود 27 گل به ثمر رساند تا اینکه منفجر شود زیرا 76 دوش بعدی او از 35 توپ بدست آمد. یک رویکرد تهاجمی در یک مسیر آهسته برای پنجاب نتیجه معکوس داشت و تیم در شش اور اول پس از اینکه کاپیتان دی سی، دیوید وارنر از آنها خواست ابتدا بات بزنند، سه ویکت را برای 46 از دست داد.

پرابهسیمران و سام کوران (20 ساله) سپس کشتی را با همکاری 72 ران بر روی 54 توپ ثابت کردند.

ایشانت شارما در خط مقدم قرار داشت و پس از بازی شش توپ اول، شیخار داوان (7) را در توپ بعدی بیرون آورد و رایلی روسوو در پای مربعی عقب عمیق توپ را گرفت.

پس از دو 9 ران اوور، ایشانت بازگشت تا استامپ های لیام لیوینگستون (4) را که بهای رقصیدن در زمین را پس از مدتی دوری از اعتصاب با پرابسیمران سه مرز پرداخت کرد، پرداخت.

6qapse5

پرابهسیمران در تماس خوبی به نظر می رسید که آکسار پاتل را با یک ضربه معکوس برای شش گل ارسال کرد، اما دو توپ بعد اسپینر بازوی چپ جیتش شارما (5) را تمیز کرد که به نظر می رسید یک شوت از داخل به بیرون بازی کند.

Kuldeep Yadav (1/32) و Praveen Dubey (1/19) آن را محکم نگه داشتند، اما Prabhsimran مرزهای عجیب و غریب را انتخاب کرد و ضربه را چرخاند تا اوضاع برای تیمش حرکت کند.

شتاب پس از اور یازدهم به شدت تغییر کرد، زمانی که پرابهسیمران دو شش ششم متوالی و سپس یک چهار را از میچل مارش زد و او را برای 21 ران دوشید.

او در اور سیزدهم 50 توپ از 42 توپ خود را تکمیل کرد و سپس کولدیپ یداو و دوبی را برای دو ماکسیمم در جایگاه ها کوبید.

کوران سعی کرد به مهمانی بپیوندد اما نتوانست طناب ها را پاک کند زیرا دوبی یک ویکت را برداشت. با این حال، هیچ مانعی برای پرابهسیمران وجود نداشت، زیرا او پس از چهار به اینچ نزدیک‌تر به قرن خود، به مدت شش پای مربعی عمیق، کولدیپ می‌کشید.

او با چهار ضرب پشت سر هم از خلیل به این نقطه عطف دست یافت و در 61 توپ به رقم سه رقمی رسید.

پرابهسیمران در نهایت زمانی که به دنبال یک ضربه اسکوپ بود اخراج شد. او در نهایت توسط موکش کومار بولد شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله