IPL 2023: MS Dhoni ضربه رایگان را از دست می دهد، در نهایت توسط KKR Star با بولد تمیز می شود. تماشا کردن

MS Dhoni در حال بازی برای Chennai Super Kings در IPL 2023© BCCI

MS Dhoni به‌عنوان یکی از بهترین تمام‌کننده‌های جهان در نظر گرفته می‌شود، اما ضربه‌گیر کهنه‌کار ویکت‌باش نتوانست در جریان مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل کلکته نایت رایدرز در روز یکشنبه، سوپر کینگز چنای را شکوفا کند. Dhoni تنها توانست 2 ران از 3 تحویل را به ثمر برساند و او حتی از بولینگ Vaibhav Arora نیز تمیز بود. با این حال، این به حساب نمی آمد زیرا توپ یک ضربه آزاد بود. با فرصتی برای گلزنی بزرگ، Dhoni به سمت بالا آمدن بزرگ رفت اما تحویل مستقیم چوب او را کاملا از دست داد و به کنده ها برخورد کرد.

تصمیم Dhoni برای کنار گذاشتن سفارش نتیجه معکوس داد زیرا چنای سوپر کینگز در فواصل منظم ویکت‌های خود را از دست می‌داد تا به تعداد متوسط ​​​​144 برای شش توسط کلکته نایت سواران محدود شود.

CSK در اور یازدهم قبل از اینکه شیوام دوبی بر کاربرد خود تأکید کند، با ضربه زدن به توپ 34 توپ 48 (1×4، 3×6) برای کمک به میزبانان تا حدودی در کنار راویندرا جادجا (20 از 24) تا حدودی ریکاوری کنند، CSK در اور یازدهم 72 بر 5 بود.

این دو در 68 ران برای ویکت ششم مشترک بودند تا CSK را به امتیاز 150 ران نزدیک کنند، که در یک نقطه از زمان در زمینی سست دور از دسترس به نظر می رسید.

اسپین دو نفره سونیل نارین (15/2) و وارون چاکراوارتی (36/2) منتخب پرتاب کننده های KKR بودند و شاردول تاکور (3-0-15-1) و وایبهاو آرورا (1/1) از آنها حمایت کردند. 30).

CSK بعد از 16 اور 99 برای پنج بود، زیرا بولرهای KKR، به خصوص اسپینرها، چیزها را محکم نگه می داشتند و در فواصل منظم ضربه می زدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله