IPL 2023: KL Rahul در حالی که LSG پس از پایان گیج شدن به GT پایین می‌رود، می‌لرزید

کاپیتان KL Rahul موفق شد با یک روش ضربتی گیج کننده شکست را از آرواره های پیروزی ربوده در حالی که مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در یک تریلر کم امتیاز IPL در روز شنبه در لاکنو موفق شد با هفت ران لاکنو سوپر جاینتز را شکست دهد. با تعقیب هدف 136 در زمین تنبل، LSG در امتداد 105 برای 1 حرکت می کرد پس از 14 اور با 31 مورد نیاز به 36 تحویل، اما در پایان 20 اور در 128 برای 7 به پایان رسید.

موهیت شارما کهنه کار (2/17 در 3 اور) باید فقط 12 ران دفاع کند و کاپیتان رقیب راهول (68 توپ از 61 توپ) را حذف کرد و همچنان به طول بلوک می زند تا در پایان تنها پنج ران با سه ویکت دیگر واگذار کند. در این فرآیند گم شده است.

اما تمام تقصیر به گردن کاپیتان است که 50 توپ از 33 توپ دریافت کرد و سپس 28 توپ دیگر را برای 18 توپ خود مصرف کرد. در نهایت حتی بزرگترین طرفداران تایتان موافق هستند که دفاع از 136 دشوار است.

نوراحمد مچ اسپینر بازوی چپ، دو اور درخشان انجام داد تا با ارقام 4-0-18-2 برگردد، در حالی که تجربه بین المللی محمد شامی نشان داد که او تنها 5 گل را در اوور ماقبل آخر واگذار کرد و موهیت را با یک تکلیف دشوار گذاشت که او با elan آن را تکمیل کرد. .

LSG در پنج اور آخر بازی را باخت و نور باعث شد تا راهول کنترل شود.

با این برد، GT با 8 امتیاز در جدول IPL به جایگاه چهارم رسید، در حالی که LSG با همان امتیاز اما با نرخ خالص بهتر در رده دوم باقی ماند. شامی در دفاع از مجموع، یک اور اول را با بولینگ زد، اما در اور دوم خود خطا کرد و توسط KL Rahul برای سه چهار حرکت متوالی فرستاده شد تا 14 ران جمع کند.

مایرز نیز وارد عمل شد و رشید خان را برای 16 ران با کمک چهار نفره پشت سر هم و حداکثر شکست داد. LSG در شش اور اول تا 53 برای 0 مسابقه داد.

با این حال، رشید، مرد خود را داشت که با تحویل سریعتر در 7 اوور، بر روی استامپ او ضربه زد تا شراکت را به هم بزند.

Krunal Pandya، که از تماس LBW جان سالم به در برد و سپس توسط Abhinav Manohar از Rashid رها شد، با این دو نفر همکاری خوبی ایجاد کرد که هر بار مرز را پیدا می‌کنند تا تعقیب و گریز خود را در مسیر ادامه دهند.

با این حال نوراحمد مچ اسپینر دو ضربه زد، کرونال پاندیا (23) و نیکلاس پوران (1) را حذف کرد و پس از یک رشته توپ نقطه، همه چیز برای LSG تنگ شد.

بادونی که به 23 گل از 18 نیاز داشت، به راهول پیوست، اما موهیت شارما و شامی هر کدام تنها 5 دوش را در دو اور بعدی واگذار کردند و LSG 13 را ترک کرد که در شش توپ آخری که نتوانستند به دست بیاورند، دست پیدا کند.

پیش از این، با کمی کند بودن زمین، کرونال پاندیا، اسپینر، بهترین توپ‌زن لاکنو بود که دو ویکت را شکست و تنها 16 ران پس از آمدن به کاسه در اور دوم از دست داد.

در حالی که پیسر نوین الحق (19/1) و مارکوس استوینیس (20/2) نیز کار خود را انجام می دادند، لاکنو گجرات را به 135 برای شش نفر محدود کرد.

در واقع، می‌توانست خیلی بدتر از این باشد، اما راوی بیشنوی یک بازی فراموش‌نشدنی داشت و در سهمیه چهار اور خود، 49 بازی را از دست داد. این 19 رانی بود که اسپینر در هجدهمین دوش دریافت کرد که GT را در پایان بالا برد.

وقتی GT ضربه زد، Wriddhiman Saha 47 توپ از 37 توپ زد تا پایه را بگذارد، اما هاردیک نتوانست حرکت کند، اگرچه او تا حدودی ضربات آهسته را با چند ضربه بزرگ در پایان جبران کرد.

کرونال خون اول را کشید و شوبهمن گیل را به خاطر اردک در تحویل دوم خود اخراج کرد و بازکننده در زمان طولانی به راوی بیشنوی چسبید.

ساها موفق شد در مقابل هر یک از بولرها، به خصوص بیشنوی، که دو بار در آف‌ساید مجازات شد، حریفان را باز کند زیرا GT در اورهای پاورپلی امتیاز 40 برای 1 را به ثمر رساند.

هاردیک در نهایت آزاد شد، بیشنوی را در پوشش اضافی فرستاد تا شراکت 50 ران را مطرح کند و سپس او را به مدت طولانی واریز کرد تا 14 ران در اور نهم جمع کند.

پس از 12 بر 1 در سه اور اول خود، کرونال بازگشت تا با پرواز خود یک ساها را فریب دهد و بازکننده توسط دیپاک هودا دستگیر شد.

به زودی ساعت 77 برای 3 شد زیرا آمیت میشرا آبیناو منوهار (3) را با یک توپ لوپی بیرون از زمین راه اندازی کرد و نوین الحق با یک شیرجه کششی کامل، یک شکار خیره کننده در پوشش عمیق گرفت.

پاندیا و ویجی شانکار تازه کار نتوانستند امتیاز را پیش ببرند و نوین الحق برای تمیز کردن دومی برگشت زیرا GT به امتیاز 92 برای 4 در 15 اور رسید و پنج اور آخر 43 ران را به همراه داشت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله