IPL 2023 – “I Feel I Have…”: Ravindra Jadeja در مورد اینکه چه چیزی او را به یک فیلدر بهتر می کند

عکس فایل راویندرا جادجا.© BCCI

مهارت راویندرا جادجا در زمین‌بازی زمانی که چنای سوپر کینگز در مسابقه IPL 2023 روز شنبه در ورزشگاه وانکهده با 7 ویکت از قهرمان پنج‌بار هندی‌های بمبئی پیشی گرفت، به نمایش گذاشته شد. Jadeja ستاره همه جانبه CSK جایزه بهترین بازیکن مسابقه را از آن خود کرد. پس از ارسال MI به خفاش، CSK رقبای خود را به 157 برای 8 در 20 اور محدود کرد. جادجا ایشان کیشان، کامرون گرین و تیلاک ورما را برکنار کرد. در حالی که شکار کیشان توسط دواین پرتوریوس گرفته شد و وارما پاکسازی شد، اخراج گرین مخصوصاً خاص بود زیرا Jadeja یک ضربه غیرمحتمل از بولینگ خود گرفت زیرا گرین یک شوت محکم به سمت او زد.

در یک نقطه از زمان، به نظر می رسید که Jadeja فقط سعی می کند خود را نجات دهد. حتی داور داخل زمین برای محافظت از خود روی زمین خم شد.

در حین صحبت کردن پس از بازی، Jadeja فاش کرد که چه چیزی او را بازیکن بهتری می کند.

این بازیکن همه کاره هنگام صحبت با آجینکیا راهانه در ویدئویی که آپلود شده است، گفت: “هر زمان که من زمین بازی می کنم، سعی می کنم بسته به خط و طول توپ انداز توپ را پیش بینی کنم که کجا می رود. احساس می کنم یک یا دو ثانیه بیشتر از سایر زمین داران فرصت دارم.” توسط IPL

گوش دادن از ثانیه 54 –

“زمانی که ما بولینگ می‌کردیم، توپ عجیب و غریب در حال چرخش بود. بنابراین من و میچ می‌خواستیم در نواحی خوب توپ بزنیم، زیرا آنها پاورهیترهای زیادی دارند. در مورد مشارکت با Santner) ما مطمئناً بحث می کنیم، هر کسی که شروع می کند به طرف مقابل توصیه می کند که چقدر باید کاسه کند. ما به صحبت و نصیحت یکدیگر ادامه می دهیم.” Jadeja بعد از بازی گفت.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله