IPL 2023: Dinesh Karthik رکورد ناخواسته را با Golden Duck در مقابل پایتخت دهلی ثبت کرد

Dinesh Karthik در حال فعالیت برای RCB در IPL 2023© AFP

دینش کارتیک در لیگ برتر هند (IPL) 2023 از فرم خوبی برخوردار نبوده است و این بازیکن کهنه کار کریکت در دیدار روز شنبه بین رویال چلنجرز بنگلور و دهلی کپیتالز در بنگلور رکوردی نسبتاً ناخواسته به نام خود اضافه کرد. Karthik توسط Kuldeep Yadav برای یک اردک طلایی اخراج شد و آن 15 بود.هفتم نقطه برای او در مسابقه. Karthik در حال حاضر با Mandeep Singh به عنوان خمیر با بیشترین تعداد اردک در تاریخ IPL برابر است. روهیت شارما و سونیل نارین هر دو در فهرست افراد ناخواسته با 14 اردک در رتبه دوم قرار دارند.

Karthik از فصل افتتاحیه در سال 2008 بخشی از IPL بوده است و تاکنون برای شش فرنچایز بازی کرده است. او قبل از فصل 2022 از Kolkata Knight Riders به ​​RCB پیوست.

ویجایکومار ویشاک در اولین بازی موفق به کسب سه ویکت شد تا مکمل پنجاه شاهنشاهی ویرات کوهلی باشد، زیرا رویال چلنجرز بنگلور با پیروزی غالب 23 ران به مسیرهای پیروزی بازگشت.

کوهلی (50 توپ از 34 توپ) سومین پنجاه توپ خود را در چهار اینینگ – با کمک 6 مرز و یک شش – کوبید، قبل از اینکه کولدیپ یاداو، مچ چرخان بازوی چپ (4-1-23-2) رهبری تیم پایتخت دهلی را بر عهده بگیرد. اورهای میانی برای محدود کردن RCB به 174/6 پس از اینکه دیوید وارنر تصمیم به کاسه گرفت.

تیم دهلی پایین رده، که پس از چهار باخت به بازی رفت، سپس تعقیب و گریز 175 ران را به تمسخر گرفت زیرا در 20 اوور مقرر به 151/9 محدود شد.

دهلی چهار ویکت را در پاورپلی از دست داد، از جمله کاپیتان وارنر (19 توپ از 13 توپ)، و آنها 2 ران برای 3 ویکت در یک مرحله بودند.

با این حال، برای باز کردن حساب خود پس از پنج بازی، زمان برای تیمی که ریکی پونتینگ مربی آن است، رو به اتمام است. آنها اکنون کار دشواری دارند که از 9 بازی باقیمانده خود در 8 بازی پیروز شوند تا بتوانند به پلی آف صعود کنند.

از سوی دیگر، RCB پس از باخت های متوالی، کمپین خود را به مسیر خود بازگرداند زیرا از همین تعداد بازی چهار امتیاز کسب کرده است.

ویشاک که اولین بازی خود را به جای کارن شارما واگذار کرد، اولین ویکت خود را به شکل وارنر با تحویل آهسته‌تر به دست آورد، در مسیر رسیدن به بازی به یاد ماندنی خود 3/20.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله