IPL 2023: Chennai Super Kings Hope For Ben Stokes در آستانه درگیری SunRisers Hyderabad

قهرمان چهار دوره چنای سوپر کینگز امیدوار است که بن استوکس ستاره همه کاره آنها پس از بهبودی از مصدومیت خود در روز جمعه در بازی IPL خود به مصاف سانرایزرز حیدرآباد در زمین مسابقه برود. برای کمک به CSK، استوکس که از ناحیه انگشت پا آسیب دید و سه مسابقه IPL را از دست داد، پس از به دست آوردن آمادگی جسمانی در روز چهارشنبه در تمرین تور شرکت کرد و برای انتخاب در دسترس است. بازگشت کاپیتان آزمون انگلستان یک تقویت بزرگ برای CSK خواهد بود زیرا آنها پس از پیروزی نزدیک مقابل رویال چلنجرز بنگلور به قلعه خود بازگشتند. حریفان آنها حیدرآباد، با این حال، شکست را در دست هندی های بمبئی پشت سر گذاشتند.

ضربات سوپر کینگز به لطف استارت های دوون کانوی و روتوراج گایکواد در بالای جدول، توانسته اند امتیازات خوبی کسب کنند، در حالی که شیوام دوبی پرتعداد چند ضربه تاثیرگذار را به دست آورده است.

Ajinkya Rahane یک مکاشفه بوده است، با آزادی زیادی مبارزه می کند و به دنبال توپ اندازان مخالف می رود، اما به شیوه ای ارتدکس و با اینکه بقیه ضرب و شتم ها کار زیادی انجام نداده اند، جمعیت، به خصوص در چنای، انتظار دیدن یک dhoni قدیمی را دارند. باز کردن چند ضربه بزرگ

در حالی که واحد ضربه زنی CSK در حال یافتن دوش ها بوده است، بولرها ناسازگار بوده اند و کمتر از حد خود به میدان می روند.

متیشا پاتیرانا، پیسر سریلانکایی در بازی مقابل RCB کار تحسین برانگیزی انجام داد، اما نمی توان همین را در مورد دیگران گفت، اگرچه توشار دشپنده با هر بازی بهتر شده است.

CSK از این واقعیت که آنها در بازی خانگی قبلی توسط راجستان رویالز مغلوب شدند، محتاط خواهند بود و با سه ران شکست خوردند، زیرا رتبه‌های میانی نمی‌توانست سرعت را مجبور کند که Dhoni و Ravindra Jadeja را در پایان کار زیادی انجام دهند.

سوپر کینگز به دنبال خفه کردن ضربات SRH با چرخش طبق عادت خود هستند و سه نفر از Theekshana، Jadeja و Moeen Ali می توانند بیش از تعداد انگشت شماری را ثابت کنند.

CSK در 4 بازی از 5 بازی اخیر خود مقابل حیدرآباد پیروز شده است و تیم میزبان امیدوار است که این دوره را افزایش دهد.

از سوی دیگر، SRH انتظار دارد که واحد ضربه زدن آنها کلیک کند و مسئولیت بر عهده کاپیتان آیدن مارکرام خواهد بود تا به این مناسبت برسد. اگر حیدرآباد امیدوار است که اپلکارت CSK در Chepauk را بر هم بزند، دیگر تیم‌ها در ترکیب باید تقویت شوند.

از دست دادن ویکت‌ها در پاورپلی، سان‌رایزرز را به عقب انداخته است و برایان لارا، سرمربی تیم، پس از شکست مقابل ام‌آی، گفت که فردی در رده متوسط ​​باید در عمق بازی کند و بازی‌ها را تمام کند.

هری بروک چشمگیر مردی است که در ترکیب حیدرآباد تماشا می‌کند و اگر شروع به کار کند، می‌تواند تعداد انگشت شماری را برای بول‌بازان CSK ثابت کند.

پسر محلی واشنگتن ساندار، که برای SRH بازی می کند، امیدوار است که یک بازی را به دست آورد و در مقابل زمین خود عملکرد خوبی داشته باشد. او بالا و پایین بوده است در حالی که ناهماهنگی واحد بولینگ به شانس آنها آسیب زده است.

تیم (از): چنای سوپر کینگز: ماهندرا سینگ دونی (کاپیتان و دبلیو کی)، دوون کانوی، روتوراج گایکواد، امباتی رایودو، معین علی، بن استوکس، راویندرا جادجا، آجینکیا رهانه، سیساندا ماگالا، شیوام دوبه، دواین پرتوریوس، آهای ، نیشانت سیندو، راجواردان هانگارگکار، میچل سانتنر، سوبهارنشو سناپاتی، سیمارجیت سینگ، ماتیسا پاتیرانا، ماهش تیکشانا، باگات ورما، پراشانت سولانکی، شیخ رشید، توشار دشپنده.

سانرایزرز حیدرآباد: آیدن مارکرام (ج)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک شارما، مارکو جانسن، واشنگتن ساندار، فضلحق فاروقی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، مایانک آگارلااسن، مایانک آگارلااسن، عادل رشید، مایانک مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سانویر سینگ، اوپندرا یاداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکیل حسین، آنمولپریت سینگ.

شروع مسابقه: ساعت 19:30 IST.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله