IPL 2023: Blinder Shimron Hetmyyer On Boundary Line در مقابل KKR همه را شگفت زده می کند. تماشا کردن

شیمرون هتمایر در بازی برای راجستان رویالز در IPL 2023© BCCI

شیمرون هتمایر در جریان رویارویی راجستان رویالز و کلکته نایت رایدرز در لیگ برتر هند (IPL) 2023، جمعیت را در باغ های ادن حیرت زده کرد و با یک کورکور مطلق، جیسون روی را اخراج کرد. روی در تماس بسیار خوبی به نظر می رسید و او کاملاً با یک تحویل از ترنت بولت که به سمت مرز پای ظریف پرواز می کرد ارتباط برقرار کرد. به نظر می رسید یک شش تضمین شده باشد، اما هتمایر مقدار قابل توجهی از زمین را پوشانده بود و می توانست بدون دست زدن به خط مرزی را کامل کند. این صید تحسین بسیاری از طرفداران و کارشناسان را به همراه داشت.

در مورد این مسابقه، یاشاسوی جایسوال به روند پر شور خود در IPL ادامه داد و با شکستن سریعترین پنجاه در تاریخ مسابقات، پس از اینکه یوزوندرا چاهال به عنوان برترین ویکت گیر تاریخ تبدیل شد، راجستان رویالز به پیروزی 9 ویکتی مقابل کلکته نایت رایدرز برای احیا شدن ادامه داد. امیدهای آنها در مرحله پلی آف در روز پنجشنبه

جیسوال 21 ساله راه را نشان داد، در حالی که RR KKR را به کمتر از 149/8 در Eden Gardens محدود کرد، چاهال پیشتاز ویکت‌گیر IPL شد. با جمع آوری سریعترین پنجاه توپ در تاریخ IPL تنها در 13 توپ، که رکورد قبلی را که در اختیار KL Rahul و Pat Cummins بود (هر کدام 14 توپ) بهتر کرد.

با تعقیب متوسط، جیسوال دو ران کمتر از یک قرن باقی ماند (98 از 47 توپ)، یک ضربه با 12 چهار و پنج شش تا که RR به پیروزی 13.1 اور رسید.

(با ورودی های PT)

موضوعات ذکر شده در این مقاله