IPL 2023: پس از پرتاب شی از سوی جمعیت به غول بزرگ لاکنو در حیدرآباد، توصیه سونیل گاوساکار برای میزبانی

رویارویی لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین Sunrisers Hyderabad و Lucknow Super Giants در ورزشگاه بین المللی راجیو گاندی در حیدرآباد به دلیل مشکلات جمعیت پس از یک تصمیم بحث برانگیز بدون توپ متوقف شد. هاینریش کلاسن نارضایتی خود را از تصمیم داور ابراز کرد و به دلیل ادعای ناآرامی تماشاگران، بازی باید متوقف شد. حتی زمانی که هیچ محرکی وجود نداشت، طرفداران شروع به خواندن نام ویرات کوهلی باتر رویال چلنجرز بنگلور کردند، به خصوص زمانی که مربی LSG گوتام گامبیر در اطراف بود. بازی پس از مدتی از سر گرفته شد.

سونیل گاواسکار، کاپیتان سابق هند، به شدت از انجمن کریکت حیدرآباد انتقاد کرد و گفت که زیرساخت های زمین باید برای ایمنی بازیکنان بهتر باشد.

سایمون دال در تفسیر گفت: «می‌توانیم بگوییم یک مسئله کوچک جمعیت – که هرگز خوب نیست».

Mpumelelo Mbangwa پاسخ داد: “نه، اینطور نیست.” «مسئله آن توپ واژگون شده، تحویل قانونی و شکایات است. تیم تلاش می کند مطمئن شود که همه چیز خوب است، تیم لاکنو، تیم میهمان.”

سونیل گاواسکار افزود: «درک آن چیزی که سخت است این است که بیشتر گودال ها دارای چیزی هستند که ما آن را فلکسی گلس می نامیم.

«در اینجا ما چیزهایی از چتر ساحل داریم که هیچ محافظتی ندارد. بیا، انجمن کریکت حیدرآباد می تواند به جای این چیزهای موقتی که می بینید، گودال های مناسب را فراهم کند. بدیهی است که اینها یک مشکل هستند، یک مشکل،” کاپیتان سابق تیم کریکت هند اظهار داشت.

کلاسن به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL 10 درصد از هزینه بازی را جریمه کرد.

هاینریش کلاسن، بازیکن سان‌رایزرز حیدرآباد، به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان مسابقه 58 لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین سان‌رایزرز حیدرآباد و لاکنو سوپر جاینت در ورزشگاه بین‌المللی راجیو گاندی، جریمه شده است. در 13 مه، IPL در بیانیه ای رسمی پس از بازی گفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله