IPL 2023: پایتخت دهلی پس از رفتار نادرست بازیکن کریکت با زن در مهمانی، قوانین رفتاری را صادر کرد

پایتخت دهلی در جریان IPL 2023© BCCI

باشگاه دهلی کپیتالز، تیم لیگ برتر هند (IPL) پس از رفتار نادرست یکی از بازیکنان با یک زن در حین یک مهمانی فرنچایز، “مشخصات رفتاری” را برای بازیکنان کریکت خود اعمال کرد. یک منبع به NDTV تایید کرد که این قوانین بر روی تمامی بازیکنان کریکت و همچنین کارکنان پشتیبانی تیم اجرا شده است. طبق کدی که برای “حفظ وجهه عمومی فرنچایز” درج شده بود، همه بازیکنان کریکت از آوردن آشنایان به اتاق خود بعد از ساعت 10 شب منع شدند و در صورت تمایل به ملاقات با شخصی، باید در هتل تیم انجام شود. .

TheIndian Express گزارش داد که همه بازیکنان کریکت باید قبل از ترک هتل برای هر جلسه ای، به مقاماتی از پایتخت دهلی اطلاع دهند. در صورت هر گونه نقض کد، بازیکنان می توانند با جریمه های سنگین روبرو شوند و فرنچایز نیز می تواند در محل تصمیم به فسخ قرارداد خود بگیرد.

این قوانین پس از بازی دهلی کپیتالز مقابل سانرایزرز حیدرآباد صادر شد.

در این مرحله، همسران و دوست دختر همه بازیکنان کریکت مجاز هستند، اما هزینه سفر بر عهده بازیکنان است. آنها در طول سفر در همان اتاقی می مانند که کریکت بازها هستند. اگر هر بازیکنی بخواهد کسی را به اتاق خود بیاورد، اکنون باید از قبل به افسر یکپارچگی تیم IPL اطلاع دهد و همچنین باید یک شناسه عکس از مهمان/ها را به مدیریت تیم ارسال کند.

دهلی کپیتالز در حال حاضر با چهار امتیاز از هفت بازی در آخرین جدول امتیازی IPL 2023 قرار دارد. برد آنها در این مسابقات در برابر نایت رایدر کلکته و سانرایزرز حیدرآباد به دست آمد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله